Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Paprikás masszázskrémet hogy...

Paprikás masszázskrémet hogy kell használni?

Figyelt kérdés
Naponta vagy kétnaponta? Muszáj tekercselni vagy elég csak felkenni? Mozogni kell mellette vagy nem? Hasra is lehet vagy csak combra/fenékre? Meddig tatrson egy kúra?
2013. jan. 6. 23:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ilyen csodaszerekkel nem lehet fogyni mégha házi készítésű akkor sem. Mozogj rendszeresen és figyelj a megfelelő tápanyagbevitelre. Pl mennyi protein, szénhidrát stb kell egy napra.
2013. jan. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ja és igyál sok folyadékot.. főleg vizet.
2013. jan. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%

Nos igen, szórakozásnak, fűszernek jó a paprika..

Fűszernek a húsokhoz. Ha húsokat eszel és zöldségeket, akkor fogyhatsz. Ha tele eszed magad a megszokott szemetekkel, és közben magadat fűszerezed.. haladsz az elhízás útján tovább..

2013. jan. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

nincs rajtam felesleg, csak feszesíteni szeretnék a szaunázás mellett


még mindig nem tudom hogy kell használni...

2013. jan. 7. 17:41
 5/17 anonim ***** válasza:
46%

Nincs használata, fűszer!


Le kell adni a zsírt, edzeni kell az izmokat, ettől feszes a testünk.

2013. jan. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nincs zsír, a szülés után lóg a hasamon a bőr, nem a hasizomom, az már visszaállt, hanem a bőr, fogyni már nem akarok
2013. jan. 7. 19:02
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sok sikert kívánok a kencékhez.


Azért ennyit még (kérlek) használj: A bőrünk feszessége függ a tápanyag ellátottságtól. A bőrnek fontos a kollagén és a nedvesség, E vitamin, a kollagénhez a C vitamin.


Tehát c vitamint, e vitamint, zselatint (állati bőr, porcok) érdemes többet fogyasztani!

2013. jan. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
kapszulával próbálkozzak vagy láttam kollagén italt, az mekkora átverés?
2013. jan. 7. 19:19
 9/17 anonim ***** válasza:

Biztosan nem átverés, csak nem tudom megéri-e (nem tartom magam tájékozatlannak, de ugyan úgy ahogy a különböző bőrfeszesítő krémek, paprika stb. hatásosságát, úgy a kollagén italokat sem ismerem).


De bőrkével, kocsonya alapanyagokkal ugye.. eleget vihetünk be. Szerintem, és itt a szerintemmel ez találgatás lett. Úgy írnám, hogy valószínűleg amiket írtam azokkal lehet segíteni, de ha nem valami nevetségesen drága, akkor ki lehet próbálni ilyen italt is.

De abból a pénzből lehet kijönne a c és e vitamin pótlás, én már csak ilyen materialista vagyok, és átgondolom mire érheti meg jobban az anyagi ráfordítás :)

2013. jan. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

igazából inkább a természetes dolgokban hiszek, a "dobjunk be egy kapszulát és lefogyunk" cuccokat átverésnek tartom, csakúgy mint a narancsbőr elleni kencéket: ásványvíz, szemét kaja elhagyása és mozgás, szerintem ennyi a titka, ja meg tüskés ülőpárna, na aztényleg segít a nyirokkeringésen, de a krémeket amúgy nem pártolom.

Ez a paprika-tartalmú masszázskrém (rekonmgen, yamuna termékek) is azért kapta meg a szemem, mert melegít-vérbőség-javuló keringés-kollagéntermelés nő-oxigénellátottsága javul helyileg- feszesedés irányba valahogy elhiszem a dolgot elviekben :)

2013. jan. 7. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!