Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Paprikás masszázskrémet hogy...

Paprikás masszázskrémet hogy kell használni?

Figyelt kérdés
Naponta vagy kétnaponta? Muszáj tekercselni vagy elég csak felkenni? Mozogni kell mellette vagy nem? Hasra is lehet vagy csak combra/fenékre? Meddig tatrson egy kúra?
2013. jan. 6. 23:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
c-vitamin meg e-vitamin bevitelt meg tudom oldani étkezéssel, de a kollagénnel gondban leszek. Sok kocsonya, füllel :))
2013. jan. 7. 19:49
 12/17 anonim válasza:
Hasra is kenheted, akár fóliázással, nem muszáj a körbe tekercselés, elég az egyszerű festéshez használható takarófólia, lehet kapni olyat, ami nem lapra van csomagolva, hanem hengerben. Abból levágsz egy darabot, kiteríted, és belefekszel ha magadra kented a kenőcsöt, áthúzod a hasadon, takarót is terítesz magadra, a meleg hatás így is érvényesül. Kétnaponta szerintem elég használni, ha égeti a kenőcs a kezedet, kenjed gumikesztyűben!
2013. jan. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én kíváncsi leszek ha lesz fejlemény.


Meg kell enni a húsokról a bőrt is, a porcokat.. és megvan a természetes kollagén bevitel :)

2013. jan. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

köszi a fóliás tippet.

tegnap csak simán felkentem vékonyan, melegített, kipirosodott a bőröm és utána a váltózuhannyal még pozsgásabb lett, szóval amit éreztem az eddig tetszik, a hatását még nem tudom, de a vérbőség meg a váltózuhany rosszat nem tesz a bőrnek,az tuti :)

2013. jan. 10. 11:02
 15/17 anonim ***** válasza:
Ott a pont.
2013. jan. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Érdemes sportolni is. Egyik anyuka kövér volt, lefogyott és sportolt, folyamatosan húzódik neki tőle vissza a bőre.

Egy másik női ismerősöm 70 kiló leadása után is érzi, hogy a bőre húzódik, mert sportol. Amikor nem mozoghat, mert túl sok súly ment le rosszul van néha, akkor semmi nem történik.

2013. jan. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

heti 5x edzem (ebből kettő futás!) és 1500 kcal-os étrenden vagyok. Évek óta csak vizet iszom, a szemét kaját meg az édességet sosem szerettem, így narancsbőröm sem igazán volt soha. Súlyra teljesen átlagos vagyok.

De egyszerűen ez a megnyúlt has és a "puha" csípő ez nem változik bár egy kicsit mintha javulna a szauna & váltózuhanytól, ezért gondoltam ezt a paprikásat, mert hasonló az elv, csak senkit nem tudok aki konrkétan használná.

De amit feljebb írt egy kedves válaszoló azt próbálgatom most, kétnaponta kenem és dunsztolom, utána hidegzuhany. Remélem ez segít.

2013. jan. 12. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!