Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire hatásos egészséges...

Mennyire hatásos egészséges életmóddal kombinálva a Callanetics torna?

Figyelt kérdés
Már úgy értem, hogy egészségesen étkezem, de csak ezt a fajta tornát "használom".

2013. jan. 7. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:

A Callanetics csodálatos!

Saját tapasztalatból mondom, nálam löttyedtebb, izomtalanabb kis nő nem volt a Földön.

Az az ember vagyok, aki vékony csontú, zsíros, izomtalan.

A Callanetics-től láb-formája lett a lábamnak, azelőtt csak egy oszlop volt, lett hasizmom, csinos fenekem.


Az "előtte-utána" alakom ég és föld!!!


Azóta súlyzózok is felsőtestre, de a Callanetics volt, ami elindított a mozgás útján.


A legjobbakat tudom csak mondani róla!

2013. jan. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Callanetics az egyik legjobb mozgásfajta ami egy ember végezhet.


Kérdés hogy mellette milyen "egészséges" étkezést végez az ember. Elég sok irányzat létezik, közös ismertetőjük hogy mind egészségesnek mondja magát, mégis eléggé eltérő állításaik vannak :D

2013. jan. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24 kilót fogytam callanetics-szel. Mivel izületes vagyok, nem is választhattam mást, mint ezt a fajta tornát.
2013. jan. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, feltüzeltetek, azt hiszem én is kripóbálom! :) Ment a pont!
2013. jan. 7. 12:42
 5/7 anonim válasza:
Már 3 óra után mérhető volt a változás a derekamban! Imádtam!
2013. jún. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Harmadik válaszoló! Hadd kérdezzem meg mennyi idő alatt ment le ennyi súlyfelesleg?


Látom mindenki csodákat zeng erről a tornáról,így hát én is nekikezdtem (épp most vagyok túl a 3. alkalmon)

Viszont az étkezéssel van némi problémám.Nem tudom pontosan mit szabad és mit nem :/

2013. aug. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Húh, zöldségevés?


Jó a Callanetics, tény. Fogyást nem várnék tőle.. de nagyon jó erősítés, gyógytorna.

2013. aug. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!