Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem izmosítani, fogyni szeretn...

Nem izmosítani, fogyni szeretnék a combomból?

Figyelt kérdés

Bármit csinálok, a combom erősödik, izmosodik, formásodik, de nem lesz vékonyabb, karcsúbb.

Persze megfelelő táplálkozás mellett milyen mozgásforma lenne hatásos?


2013. jan. 9. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ugyanez a bajom. :s Próbáltam már itt én is segítséget kérni, de mindig csak leszólnak meg gúnyolnak, hogy ilyen nincsen, pedig tényleg ez az igazság.


Ami nekem most úgy tűnik, hogy bevált:

- négykézláb állva lábemelgetések oldalra (illetve ilyen félig oldalra, félig hátra), hajlított térddel. Amikor csinálod, érezni fogod, hogy hol húzódnak az izmok - akkor jó, ha hátul, a fenekednél érzed, nem pedig elől a combodon (mert akkor izmosít elöl).

- hanyatt fekszel, felkönyökölsz, és hajlítva felhúzod a lábad, majd kinyújtva előre tolod (a földre ne tedd le, de közelítsd)

- terpeszben végzett, fél-guggolások (nem kell teljesen behajlítani a térdedet)

- hanyatt fekve biciklizés


Én mostanában ezeket szoktam csinálni, napi háromnegyed- egy órát, ahogy időm van. Most úgy veszem észre, hogy kicsit vékonyodott talán a combom, bár még nem mértem le, de a nadrágokban jelenleg jobban tetszem magamnak, mint mondjuk két hónapja. :)

2013. jan. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha kalória pluszban erősítesz,akkor nőként is tudsz fejlődni izomtömegben.

kalória deficitben meg a szervezetnek nincs miből fejlődnie,nem tudsz izmosodni,sőt,vért kell izzadj,és totál jól kell kajálnod,hogy megtartsd az izmokat,bár valamennyit lejjebb fog menni így is úgy is.

szóval szálkásító diétával és edzéssel megmaradhat a szép forma és lepucolódik a zsír.

a célzott edzésjavaslat meg az kitűzött céltól függ.

2013. jan. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor ne edzz rá, csak fogyj és kész! Nem értem mi olyan bonyolult ebben. Bérmilyen gyakorlatot végzel, attól csak izmosodni fog a combod, nem fogyni. ha fogyni akarsz, akkor diétázz!
2013. jan. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2013. jan. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!