Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan változtassak az étrenden?

Hogyan változtassak az étrenden?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok..eddig igen duci voltam de most sokat nyúltam, kövérnek nem mondanám magam de azért van rajtam egy kis felesleg. Ezt szeretném leadni ballagásra..nyáron pedig szeretnék kicsit izmosodni, bár a tornával nincs problémám mert minden nap tornázok itthon de így, hogy az ételre nem igazán figyelek nem sokat ér..Hogyan változtassak az étrenden? Elég ha kevesebb szénhidrátot eszek és mellőzöm az édességeket? Arra is gondoltam, hogy majd ha jobb idő lesz elhívom valamelyik barátnőmet kocogni. Kérlek segítsetek! Előre is köszönöm szépen!

166cm/65kg


2013. jan. 22. 19:13
 1/1 anonim válasza:
mindenek előtt a sport és a szénhidrát szegény étrend javasolt.. de mivel a szénhidrát segít abban hogy ne ess össze, máshonnan kell pótolnod az energiát zöldség, gyümölcs..ja és SPORT SPORT SPORT.
2013. jan. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!