Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerült valakinek a Rubint...

Sikerült valakinek a Rubint Réka "napi 20 perc önmagadért" videóval a zsírcsökkentés, fogyás? Vagy azzal csak jobban izmosodni lehet?

Figyelt kérdés
Kb. 2-3 kg-t szeretnék lefogyni..
2013. jan. 26. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Rubint Réka módszerét nem ismerem, de zsírcsökkenés akkor lesz ha kevesebb kalóriát eszel mint amennyit elégedsz, magyarul az ugribugri önmagában kevés, az izmosodás meg többletkalóriával és megfelelő izomterheléssel érhető el.
2013. jan. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én annó tornáztam nyáron úgy három éve éve 14 évesen Az add önmagad 2009-es DVD-re.Abból is a fenék és a hasi blokkokat csináltam. Szűk másfél hónap alatt 53 kg-ról 49-50 lettem és centikben is mérhető volt az eredmény. Mai napig ha rám jön elkezdek tornázni és csinálom egy darabig. Csak huzamosabb ideig nem tudom, mert vashiányos vagyok és sokszor nem érzem jól magam.
2013. jan. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha az étkezési szokásaid is megfelelőek, eredményes lehet a fogyás szempontjából, legalábbis nekem segített! :)
2013. jan. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én mindig nyáron kezdek nagy súlycsökkentésbe :D Akkor an időm, nincs stressz. Én fogytam vele (pontosabban vele is), két hónap alatt 10 kilót, éhezés nélkül.

Minden másnap megcsináltam a teljes 80 percet súlyokkal és step lépcsővel, majd utána erőnléttől függően 30-60 percet bicikliztem. Általában este, ezután már nem ettem nagyon semmit, csak fehérjeturmixot gyümölccsel, ha nagyon éhes voltam, akkor esetleg pár darab korpovit kekszet. A reggelivel viszont éppen ezért nem spóroltam. Gyömölcsös-túrós palacsinta csokiöntettel, sonkás tojásrántotta, szendvics tk kenyérből sajttal, tojással, sonkával, rengeteg zöldséggel, ilyesmi. na meg az elmaradhatatlan jeges-tejes kávé :D

Ebédre nagyon egészséges kajákat ettem. Sült hús barnarizzsel, salátával, saláta sült csirkével, méha főzelék (tk liszttel), ilyesmi. Uzsonnára olyasmit, hogy mondjuk házi epres joghurt korpovittal, cukor nélkül, sk. gyümölcslé stb. Ez nekem kellett, mert éhesen nem lehet napi 2-3 órákat intenzíven mozogni. Egyébként ha nem volt erőm sem órákat biciklizni, se Rubint Rékázni, akkor nagyokat sétáltam, reggel/este kocogtam 5-6 km-t.

20/l

2013. jan. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2. Egy héten hányszor tornáztál? Hány percet egy nap?
2013. febr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Heti 3 volt a minimum, amire jutott kedv meg idő. Mindig reggel csináltam. Általában két blokkal kínoztam magam :), tehát 40 percet mozogtam, de ha nem voltam a toppon akkor csak 20-at, úgy is az volt a fontos, hogy mozogjak.

2013. febr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, nekem sikerült.:) Igaz lassú volt a súlycsökkenés, de nem is az volt a cél elsősorban, hogy minél gyorsabban lefogyjak. Napi 1500-1800 kcal között fogyasztottam, heti 4-5x csináltam az edzést mindig váltogatva a blokkokat. Amikor már belejöttem (ehhez kb 1 hónap kellett) több blokkot is végignyomattam egyszerre. Márciustól-júniusig 63 kg-ról 57-re mentem le, és akàrki akàrmit mondd, nagyon durván látszott, hogy szálkásodtam. A hasam már szinte kockás volt, viccen kívül. Ennek 2 éve lesz, sajnos abbahagytam és most megint 60 kg felett vagyok, (173 centi magas) de most újrakezdem, mert azért a làtványért és érzésért amit a csinosodás adott, megéri.:)
2017. febr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!