Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rövid idő alatt nagyon sok...

Rövid idő alatt nagyon sok (+10kg) felesleg felszaladt rám, amitől istennek se tudom megszabadulni. Tudnátok ötleteket adni? (Részletek lent. )

Figyelt kérdés
Kipróbáltam rengeteg féle diétát, használt is, de amint visszatértem a mindennapi értendre ismét visszajöttek a kilók. Most is odafigyelek az étrendemre. Már teljesen elhagytam a lisztet, a kenyeret, a zsíros húsokat és természetesen a cukrot. Zsírégető teákat iszom. De mint hiába. Tudnátok segíteni? Mit tegyek? 18/L

2013. jan. 27. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Eléggé fura egy kérdés.

Na de amit felfogtam belőle: ha visszatérsz arra az étrendre amitől híztál teljesen normális hogy hízol.

Mi pontosan az az odafigyelős étrend, mi az összetétele mennyisége, mert az a nem mindegy.

Zsírégető teáktól ne várj sokat ha nem jó a kajád.

2013. jan. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Rövid idő alatt felszedtél sokat, és nem csak te vagy így.


18 éves korára (nem mert öreg lennél, hanem mert nagyon ergya kajákat etetnek az emberrel) már kialakulnak olyan hormonális problémák, amik mellett.. ha valaki lefogy, és azt megtartja, akkor ő hazudik.


Kár volt elhagyni a zsíros húsokat. Az lenne az egyik dolog amit ehetsz, a másik a zöldségek, gyümölcsök. Glutént, tejtermékeket pár hétig mindenképpen szigorúan hanyagold, hogy kiderítsd igazam van-e, ha igen akkor menni fog a fogyás (értelemszerűen). Hormonvizsgálatra is elmehetsz egyébként!

2013. jan. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ezért nem jók a diéták, ezért kell életmódot váltani.. diéta alatt eszed amit a diéta enged, aztán vissza a régi étrendhez.. életmódváltásnál már nem térsz vissza, mert ugyanolyan étrendet tartasz fogyás közben is, mint előtte, csak egészségesebbet..


amúgymeg, mi lenne ha mozognál, mondjuk? nem lenne baromság.. 18/L

2013. jan. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!