Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mitől fogyjak le? Szülés után...

Mitől fogyjak le? Szülés után maradt rajtam egy jó 10 kg felesleg amitől szeretnék megszabadulni! Tornászok is! De nem fogyok semmit! Van valami szer ami segiti a zsír lebontást?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 11:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem ugy tunik ez az egesz fogyas-dolog, hogy csakis attol nem hizok tovabb, amit nem eszek meg.... sajnos.
2010. szept. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
hogy a kerdesedre is valaszoljak: citromos viz, almaecetes viz es altalaban a sok vizivas segit egy kicsit.
2010. szept. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy délután már ne egyél szénhidrátot, cukrot, csak húst, tojást, zöldségfélét. 3 óránként egyél, de egyik evés adagja se legyen több két öklömnyinél, így a gíomrod is össze fog szűkülni normál méretűre.
2010. szept. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

A húgom szülés után Norbi módszerrel fogyott 9 hónap alatt kb. 15 kilót. Nem tornázott, csak a gyerkőc után rohangált egész nap, plusz házimunka.

Nem vett Norbis cuccokat, csak az elvet tartotta be.


Amúgy nekem is bevált, én fél év alatt fogytam 8 kilót, de én nem szültem, és nem tartottam be teljesen a diétát, mert édesítő helyett gyümölcscukrot használtam, mert nem eszem műanyagot.

2010. szept. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
mikor szültél?Szoptatsz?Én az első után amikor abbahagyta a szopást 8 kg-ot fogytamle ,úgyhogy esténként fél órát 40 percet bicajoztam,enni ugyanúgy ettem.A második után 10 kg-ot fogytam odafigyelve:este 4 után már csak joghurt,gyümölcs ,addig is figyeltem többször keveset ettem főleg zöldségeket húst halat-ettem mást is csak nagyon keveset.Most megálltam,mozogni kéne,de csak a napi gyerek után lótás-futás ehhez kevésnek bizonyul...
2010. szept. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Én is szülés után vagyok több mint 15 kg feleslegem volt.Elhatároztam hogy le fogok fogyni már hetekkel elötte készítettem magam lelkileg.Szept. 1 kezdtem a fogyást és azóta lement 6 kg.Nem eszem édeset és szénhidrátot sem.Naponta 1 liter zöldteát iszom.Nem tornázok és nem szedek semmit.A tornát majd a fogyókúra végén akarom elkezdeni mert elég kimerítő így is mégha tornáznék hát összeesnék.
2010. szept. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
11.45öt tudom csak ismételni.Szénhidrát csökkentés.
2010. szept. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nálam is a szénhidrát csökkentés,és agyerek után meghagyott falatok elhagyása volt sikeres!
2010. szept. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az everlife-nak vagy egy terméke (vagyis van nekik több is), amivel 30 nap alatt lehet egy két ruhaméretet csökkenteni, az a neve, hogy 30days. A nővéremnél bejött, szintén szülés után volt, én még nem próbáltam.
2010. szept. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 20. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!