Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet hízni?

Hogy lehet hízni?

Figyelt kérdés
Nem találni ilyen kategóriát, de gondolom csak van itt szakértő. Szeretnék meghízni, de nem megy. Hiába sok kaja bla bla... Szerintem nem mindegy mit eszünk ehez, ezért kérdem hogyan hízhatnék. Van aki tudja?

2013. jan. 28. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

A magyarság többsége ebben szakértő, valóban itt a fórumon is találni ilyeneket.


Nem elég sokat enni, sok keményítőt kell, cukrot, tejtermékeket. Ezeket szabad csak kiegészíteni zsírral, mert önmagában a zsír olyan, hogy soha senki sem hízna el tőle.


Be kell z.abbantani péksütikből, tejtermékeket fogyasztani hozzá, és a zsír jön majd mint a 6.20-as gyors.

Persze az egészség károsodásával arányban.

2013. jan. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy ahogy fogyni, minőségi kajával.Ajánlom a Sárga kapszulát(ingyenesen letölthető könyv, és nem nem leszel túl izmos).Számolod a makrotápanyagok mennyiségét röviden, edzel(nem nem fogsz többet fogyni) és nagyjából ennyi a titok.Az hogy szemetet zabálsz és nem hízol az pedig nem nagy csoda.
2013. jan. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember szemetet zabál és hízik.


Mit látunk máshogy?

2013. jan. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Fizetős könyv, de a google kidobta pdf-ben fizetés nélkül is. Ezt majd megnézem. Amúgy a 2,8%-os tej jobb mint a 1,5%-os?
2013. jan. 28. 12:49
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Ugyan olyan a hatásuk. Az a kevés zsír nem oszt, nem szoroz. Minden tehéntejszármazék egy lökés a zsírosodásnak, nem számít a zsírtartalom.
2013. jan. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt hogy gondolom nem akar úgy kinézni a kedves kérdező mint egy telisz*rt zokni:D Valamint minőségi kajától a nehezen hízók is jobban tudnak, de persze ha mind1 hogy idétlenül fog kinézni akkor mehet a zsíroskenyér kakaóval kombináció.
2013. jan. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%

A hízás nem izomtömeg felszedését jelenti. Ha az lenne a cél, én is minőségi kajákat írnék.


Értem már. Túl jó szándékú vagy. Van aki hízni akar, jó nagy zsírokat magán, sosem fogod megérteni és én sem.

2013. jan. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha te idáig nem híztál, a meki egész menüjét felfalhatod, naponta többször, akkor se fogsz hízni.
2013. jan. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én csak zsírt akarok magamra. Nem ilyen alkatot akarok: [link]

Hanem inkább ilyet: [link]


Az első képen vékony csukló, nem gömbölyű arc azaz lapos, csoda nem esik le a nadrág. Hiába kocka has meg sportos test, de szinte majdnem csontos. Ezt nem szeretném, mert én is vékony vagyok. A második képen meg az ádámcsutka is elbújik, kerekebb arc, nem kockás csukló, mert látszanak a csontok. Hengerformájú hasat szeretnék nem laposat. Azt szeretném, ha az ing simulna a hasamhoz annyira, hogy ne labda legyek persze. Magyarul szólva zsírt szeretnék felszedni és nem csontos izmos pasi szeretnék lenni. Nem 50 kg-os hanem vagy 80-90 kg-os.

2013. jan. 28. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!