Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudok 7kilót fogyni...

Hogy tudok 7kilót fogyni február 8-ig?

Figyelt kérdés

160cmhez 77kiló vagyok, vagyis egy durva 25 kilós túlsúlyom van. Mivel ez nagy plusz tömeg, gondolom gyorsabban beindul a fogyás, majd lassul.

Na most nekem nagyon fontos lenne, hogy lemenjen az a 7 (a több jobb) kiló, mert diplomaosztóm lesz, és nem férek bele a kosztümömbe. egy darab van, nincs pénzem másikra. Rám lett varrva, akkor csak 63 kiló voltam, de ezt lehetetlenség elérni ennyi idő alatt. Akkor mondjuk lógott rajtam kicsit, mikor utoljára rajtam volt, 68-70voltam, éppen be tudtam gombolni.

Ezt csak azért írtam le, hogy érthető legyen, miért akarom ilyen gyorsan.


Mindenképp le szeretném fogyni az a 7 kilót. Futni a szívem miatt nem tudok, meg aerob testmozgást csinálni (nyitott szívvel születtem), mert szúr a szívem tőle.

Szóval az étkezéssel kellene valamit tenni, meg olyan mozgás, ami nem jár ugrándozással (felülés, guggolás).

Mit javasoltok így enni és mozogni?

Nincs sok pénzünk, de erre a 10 napra megoldom valahogy, hogy azt tudjak enni, amit mondtok.

Plusz konditerem sincs, szóval valami otthoni mozgás-tipp kellene


nagyon megköszönöm annak, aki segít.


tudom, hogy a heti 1kg a normális, de ezt most valahogy muszáj...


2013. jan. 29. 20:57
 1/7 A kérdező kommentje:

az a gond, hogy amúgy sem eszem sokat, plusz 2 hete semmi csoki csipsz meg ilyesmi...

csak 2 hete tudtam meg, mikor lesz az osztó, úgy tudtam márc. eleje :(

2013. jan. 29. 20:58
 2/7 anonim ***** válasza:

mindenképp csökkenteni az étkezést, próbálj meg 5-6 óra után már csak vizet inni. Mellőzd a cukros üdítőket/teát, semmi kenyér, tészta.

én leadtam 1 hónap alatt 7kg úgy hogy majdnem orvoshoz kellett mennem mert már komolyan féltem hogy anorexia kezdete van, semmit nem ettem SEMMIT, és 7kg leadásához így is kellett 1 hónap, de pár nap alatt....hááát nem tudom max ha addig csak vizen élsz akkor talán sikerülhet 3-4kg, de am nem tudod elvinni a ruhán hogy csináljanak vele vlamit?

2013. jan. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nincs miből... jelenleg még turiban sem tudnék venni semmit, annyira nincs...
2013. jan. 29. 23:05
 4/7 anonim ***** válasza:
kérj kölcsön ruhát, mert ez nem fog menni sajnálom :( lehetetlen....
2013. jan. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem magyarázkodni szeretnék, hanem tanácsot kapni


nem tudok kölcsönkérni, 480km-re élek a családtól, itt lesz a diplomaosztó is, el se tudnak jönni, itt nem ismerek senkit, nem régen költöztünk, nincs kitől kérni

2013. jan. 30. 00:59
 6/7 anonim ***** válasza:
értem, sajnálom :( de ez kb olyan, mint egy hónap alatt megtanulni egy idegennyelvet :/ én se bántani akarlak, de gondolom nem 2 hét alatt jött fel..
2013. jan. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem kell magyarázkódni, de nem fog menni. 7 kg zsírnak 49.000 kalória értéke van, ennyivel kellene deficitbe kerülnöd, az 10 napra elosztva napi 4900 kalória. Ha diplomaosztóra készülsz, akkor elég értelmes vagy ahhoz, hogy belásd, nem lehet. Amit tehetsz, hogy kiüríted a beleidet (hashajtás, minimális evés addig, de arra vigyázz, nehogy összeess a nagy napon), vízhajtás. Ezek ugyan látszatindézkedések, de valamit segíthetnek.
2013. jan. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!