Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel elérhetek valamit...

Ezzel elérhetek valamit kb.1-2 hónap alatt?

Figyelt kérdés
172 cm vagyok és 57 kiló. Nem tűnök túl dagadtnak, nem is az a bajom hanem, hogy egy kicsit plöttyedt vagyok. Egy hete diétázom kb (napi 980 kalóriát eszem, szénhidrátot kerülöm meg a cukrot is, sok a fehérje és a zöldség.) és egy hete mindennap edzek. Általában 40-45 percet, de van hogy másfél órát is. 1-2 hónap alatt el lehet érni valami változást? (pl hogy a hasam ne rezegjen kicsit se ha megyek) 18/l
2013. febr. 1. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Naná hogy elérhetsz két dolgot is:

1. anorexiás ropika leszel

2. még löttyedtebb leszel


980 kalória kevésnek tűnik, ebből gyors fogyás lesz vagyis még tovább löttyedés.

2013. febr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
( ja és még valami, annyira nem szeretnék sokáig diétázni, mert a lábamról fogyok először és nem szeretném, ha minden gatyám lógna rajtam...:( )
2013. febr. 1. 19:42
 3/5 A kérdező kommentje:
és ha sportolok rá? Mennyi lenne akkor az ideális kalóriabevitel?
2013. febr. 1. 19:43
 4/5 dieta ***** válasza:
Ha ezt tudod tartani elég drasztikus fogyás és esetleg némi egészség romlás lesz az eredmény. Egyél változatos kajákat mert így tudod megadni a szervezetnek amire szűksége van. A kalória nagyon kevés ha eddig tartottad a jelenlegi súlyod akkor az eddig fogyasztót kalóriát csökkentsd Pl. 8-10% -al .
2013. febr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bodybuilder.hu ott vannak étrendek.
2013. febr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!