Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a testsúly jó?

Szerintetek ez a testsúly jó?

Figyelt kérdés

172 cm magas vagyok és 56 kg. Rengeteget sportolok: karatézok 5 éves korom ótaés táncolok is 5 éve, úgyhogy elég izmos testalkatom van... Szerintetek kell fogynom?

14 éves vagyok és lány.



2013. febr. 4. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell fogynod, inkább agyra kéne híznod.
2013. febr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A fogyásra vonatkozó kérdésem miatt írtad, hogy agyra kéne gyúrnom? :) Kitűnő tanuló vagyok... enyhe énkép zavarral!

Köszönöm a válaszod!

2013. febr. 4. 21:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a hasad, lányoknál ott látszik meg legjobban a felesleg. Ha ott nincs hájacska, akkor nem kell fogynod, ha van egy kicsi, akkor fogd vissza egy kicsit az étkezésed. Külön diétára nem hiszem hogy szükséged lenne, mert ennyi sport mellett kell az energia. Inkább minőségibb kajákat egyél.
2013. febr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

előző, nagyon okos vagy, a lányoknál pont hogy a fenéktáj az, ahová a zsír könnyebben beépül..nekem legalábbis a hasam tök lapos, a fenekem meg akkora, mint egy ház:)

kérdező, te pedig szerintem felejtsd el ezt az egész fogyókúra dolgot, mert ha a leírtak mellett egészségesen eszel, akkor irigyellek!

2013. márc. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Reggelire zabpelyhet eszek joghurttal vagy tejjel, tíz óra környékén egy almát, narancsot (gyümölcsöt), ebédre egy kis tál levest, másodikra húst általában rizzsel, nem szoktam uzsonnázni, vacsorára eszek egy kis joghurtot...
2013. márc. 7. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!