Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan fogyókúrázz...

Szerintetek hogyan fogyókúrázzak, ha egyszerűen képtelen vagyok megválni a csokitól?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Kb 5 kilót szeretnék le adni,és szeretném majd tartani is...mit egye/mit ne ? :)
2013. febr. 5. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a csoki nem rakod le és még utána se nézel akkor el se kezdd a diétát, nem lesz semmi eredménye, legalább megkíméled ezzel a magadat az én mindent próbáltam, de nem sikerült dumától.
2013. febr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél minden 2. héten egy tábla 85 %-os étcsokit. Ezt oszd be 2 hétre úgy, hogy minden étkezés után megeszel egy kockát, addig amíg tart belőle. Ha csak ennyi csokit eszel, szerintem nem lesz gond. a másik megoldás, hogy egy hétig ne egyél mást, csak csokit, de tényleg semmi mást. Na utána szerintem könnyebb lesz megválni tőle.
2013. febr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kitti:) válasza:
65%
ha a csokit nem rakod le akkor ne is kezdj semmi fogyókúrázásba!Egyél inkább gyümölcsöt a csoki helyet ha édesszájú vagy akkor édesebb gyümölcsöt válasz lerakod a csokit és fogysz vagy eszed a csokit és meghízol...!
2013. febr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna ki a kérdést.

Én is étcsokit fogok venni, de szörnyű drága a magas kakaó tartamú. De majd beosztom.

2013. febr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy képtelen vagy megválni a csokitól. Tudom, miről beszélek, mert minden este 1 vagy 2 tábla csokit magamba tömtem és fogalmam sem volt, hogyan lehetne leállni róla (a dohányzásról leszokni ezerszer könnyebb volt, mint akkor a csokiról) - aztán olvastam a paleolit táplálkozásról, kipróbáltam, s láss csodát: csokoládé nélkül is életben maradtam, de nem csak élek, nem is kívánom! Persze egy szelet itt van az asztalomon, hogy ha esetleg megkívánom, de egyelőre nem kívánok semmiféle tömény szénhidrátot. Eddig bevált ez a fajta táplálkozás, ajánlom Neked is, kipróbálásra. Ugyanis nem a te hibád, hogy kívánod a csokit...
2013. febr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De az is hülyeség, hogyha nem tud megválni csokitúl, akkor ne is diétázzon. Fogadok, hogyha diétásan eszik( hús, zöldség, gyümölcs!! kenyér, krumpli, liszt, gabonafélék nélkül) és megeszik akár napo féltábla csokit akkoris le fog fogyni. A legjobb az lenne szerintem ha beosztanád, monjuk egy tábla csoki 5 napra, az 100 kalória naponta, az szinte semmi. Tudom, hogy nem csak a kalória számít, de ha ezenkívűl renben van az étkezésed, akkor az semmmi.
2013. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, 1 tábla csoki 500-600 kcal, ez napi 100-100+ kcal, ha másképp nem megy, akkor ez még belefér.
2013. febr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is csoki függő vagyok és megmondom őszintén eszméletlenül nehéz, néha el is pattan a húr... Eleinte egyszerűen mint valami szenvedély beteg, idegbeteg voltam és másra sem tudtam gondolni, csak hogy úristen a csoki. Aztán eltelt néhány nap és egyre könnyebb lett.

Én a bonbonokra esküszöm. Mindennap egy darab, ez az én kényeztetésem. Nem vennék egy táblával, mert nincs annyi akaraterőm, hogy tudom hogy ott van és finom és nem, akkor sem eszek többet belőle.

Kb egy hónapja csak a napi 1 bonbonomat eszem, a napokban viszont ért némi lelki "válság" és oda lett mindennek. Azelőtt napi egy tábla csokit simán betoltam gond nélkül és képzeld! A héten szintén eltüntettem egy nap alatt egy táblával, de én olyan borzasztóan rosszul voltam utána, hogy fogalmam sincs mi történt, de megfogadtam, hogy na ilyet többet nem. Végülis örülök, így könnyebb nemet mondani rá. :)

A napi egy bonbonomat (most éppen ferrero rocher, eleinte szaloncukor volt) tartom és nem is vagyok hajlandó lemondani róla, ennyi élvezet kell. Ettől függetlenül olyan heti fél kilókban fogyok szépen lassan.

Azt ne kérdezd, hogy így hogyan tudok nemet mondani, hiszen a doboz ferrero is ott kísért, de nem tudom. Így valahogy letudom szabályozni az agyam, hogy egy nap egy darab, míg ha ott van egy tábla, akkor meggajdulok.

2013. febr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!