Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ehhez a magassághoz jó ez a súly?

Ehhez a magassághoz jó ez a súly?

Figyelt kérdés
158 centi és 50 kiló vagyok. 3 hónap alatt fogytam 10kg-ot nem direkt csak egyszerűen elment az étvágyam. Örültem neki, mert előtte eléggé duci voltam. Még fogyjak vagy így már jó? Előre is köszönöm :)
2013. febr. 6. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Tovább már ne fogyj, 50kg se nagyon sok, bár a korodat nem írtad és persze alkat függvénye is... de már ennyi elég
2013. febr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Xyo válasza:
Én is 158 centi vagyok de csak 40kg... :D!Ez mondjuk szerintem azért van mert sokat sportolok!Ha te meg vagy elégedve magaddal akkor ne foggy tovább de ha szeretnél még akkor senki nem áll eléd!
2013. febr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És még mennyit fogyjak, hogy ne legyek nagyon vékony?
2013. febr. 6. 20:32
 4/9 Awful11 ***** válasza:
Ezt kép nélkül nem lehet megmondani. Tegyél fel képet és utána el lehet dönteni, hogy kellene-e még fogynod.
2013. febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
képet azt nem szeretnék felrakni. Kb ilyen alakom van: [link] de én inkább vékony szeretnék lenni.
2013. febr. 6. 20:41
 6/9 anonim válasza:
Nem csak az számít, hogy hány kg valaki... A test zsírszázaléka fontosabb: [link]
2013. febr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a belinkelt alak egy csinos,gömbölyű nő max 5kg de annyit se kell ha jól érzed magad
2013. febr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Baz...+


A linkelt nő nagyon jó! Örülj ha ilyen vagy.. ha ilyen vagy, és még egészségesen is eszel, olyan sok gondod már nem lehet.. az egészségeddel.


Ha meg van mit fogynod még, az az 'egészséges' étkezés hatására úgy is lemegy. Ha nem megy le, akkor a testednek szüksége van rá. Nyilván nem csontból és izomból áll egy ember, főleg nem egy nő.

2013. febr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ^.^
2013. febr. 6. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!