Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges lenne júniusig...

Lehetséges lenne júniusig kb.10 kilót lefogynom?

Figyelt kérdés
170 cm vagyok, 72 kg. Próbálkoztam napi 20 km biciklizéssel, de gyakorlatilag semmi sem történt. Nem eszek sokat, normális mennyiséget, de már minden ötletből kifogytam. Egy dolog van még, hogy nagyon könnyen hízok, szóval akár még gyümölcsöktől is. Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat! 14/L
2013. febr. 7. 14:19
 1/10 anonim válasza:
Igen, lehetséges. Ne csak a mennyiségre, hanem a minőségre is figyelj! Hagyd el a kenyérféléket, tésztákat, burgonyát és a cukros- ételeket, italokat. Mellette sportolj sokat!
2013. febr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de pont ez a problémám, hogy nem tudom, mit sportoljak ahhoz, hogy fogyjak is.
2013. febr. 7. 14:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Ott vannak alul a linkek. Online video. Kicsit kemény de hatásos :) [link]
2013. febr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szerintem aerobik (pl. Tv elött) megfelelő lenne és még kiegészítheted biciklizéssel.
2013. febr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Én rengeteg mindent kipróbáltam, de semmi sem jött be. Pedig elhatározás megvolt, végigcsinálás megvolt, -kg megvolt... de aztán vissza is jött minden.

Velem az a baj, hogy szeretek enni. Sokat!!!


Aztán a barátnőm, akivel évente csak 1-2x találkozok, egyszer csak megjelent -12 kg-val. Meg sem ismertem.

Ő beszélt nekem a Paleo diétáról és, hogy mennyire szuper, neki az ORVOSA ajánlotta, mert gondok voltak a vérnyomásával.

Én persze nem hittem benne, túl sok mindennel próbálkoztam már.

DE EZ TÉNYLEG BEJÖTT!!!

2 hónap fogytam 8 kg-t, aztán a 3.hónap végére már -11 kg-nál tartottam, de akkor megálltam, mert azt mondták, hogy elég lesz, ne fogyjak többet. (Én még szerettem volna 3 kg-t leadni.)

Így most vagyok 60-61 kg, 72 kg-ról indultam (164 cm vagyok).

Ja és mindezt sport nélkül (hacsak nem számoljuk, hogy egész nap 2 kisgyerek mellett ugrálok :-)

Szóval igen, tényleg van, ami bejön és ez bejön, azóta a rokonságom fele lefogyott :-))))

És ami a lényeg: rengeteget ettem!!! Csak nem mindegy hogy mit. Ehettem bármennyi húst, tojást, gyümölcsöt, zöldséget, de a fogyi idejére a cukrot, krumplit, liszttartalmú dolgokat 100%-osan elhagytam!

Most már 4 hónapja tartom a súlyomat, természetesen most már azért eszegetek csokit, péksütit, tésztát, rizst, krumplit stb., de egyelőre még nem jött vissza semmi.

Szóval én nagyon boldog vagyok, mert a mai napig tényleg hihetetlen, hogy van diéta (amit ráadásul doki javasol), ami használ, úgy, hogy nem halsz éhen mellette.

Ha érdekel, akkor erről az oldalról el tudsz indulni:

[link]

Az elején 1-2 hétig biztos nehéz lesz követni, hogy mit ehetsz és mit nem, de nekem és másoknak is sikerült, úgyhogy hajrá.

(Amúgy én is híztam már attól is, ha ránéztem a sütikre :-)

Még egy fontos: már 2 nap után látod az eredményt a mérlegen!

2013. febr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Előző vagyok: nagyon fontos, ha esetleg nekikezdesz, akkor az első 3 hétben szigorúan be kell tartani az előírtakat, mert akkor ürül ki minden méreganyag a szervezetedből. Utána lehetsz kicsit engedékenyebb magaddal, de akkor is csak elvétve egy-egy alkalommal. (pl.szülinapkor stb.)

Aztán ha már lementek a kilók, akkor azért már ehetsz a régi dolgokból is, de csak módjával.

Én például tavaly június óta nem ettem kenyeret :-) És nem hiányzik.

2013. febr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nagyon szépen köszönöm, hogy ezt leírtad nekem! Azt hiszem, eljött a paleo diéta ideje :D Tényleg köszönöm :)
2013. febr. 7. 16:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is apaleo jött be eddig a legjobban. Csináltam más diétát is, de nagyon nehéz volt 1200 kalória körül maradni, mindig éhes voltam szinte. Ahogy abbahagytam nagyon gyorsan visszajött minden. Most eszek rendesen, jóllakok, nem éhezek, csak odafigyelek, hogy mit. Ez a diéta azoknak nagyon kényelmes, akik szeretik a húst. és én szerencsére imádom! Egyáltalán nem zavar, hogy minden nap húst egyek, mellő zöldségeket, étkezések közt gyümölcs, reggel tojás, este szotyi és olvadnak lefele a kilók, havi 4 kiló lemegy.
2013. febr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Teljes egyetértés a paleo iránt!!!
2013. febr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

És a paleóval ehetsz virslit, debrecenit, szafaládét, szalonnás tojást.. amennyi jólesik. Persze bírnia is kell a gyomornak :-))

Nekem bírja... nyami-nyami :-)

2013. febr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!