Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a legtöbb...

Miért van az, hogy a legtöbb nő inkább koplal hónapokig, vagy ellenőrizetlen "fogyasztószerekkel" tömi magát, de fegyverrel se lehetne rávenni őket a rendszeres testmozgásra?

Figyelt kérdés

2013. febr. 8. 22:55
1 2
 11/20 anonim válasza:
Azért, mert a média ezt hiteti el velük. Twiggy volt az első csontsovány nő(kifutómodell), aki behozta ezt az egészet. Egy modellről meg mi jut eszében rögtön az embernek? (mármint a kifutómodellekről)...hogy rohadtul nem esznek egész nap semmit...és hogy moccanni se kell a jó, kívánatos, egészséges alakért! Hát de! Nekem van egy modell ismerősöm. Illetve már nem modell, de egész sokáig csinálta, csak valahogy megunta azt, hogy az őrületes elvárások miatt nem tudja élvezni az életet. Állandóan levert volt és fáradt, de mosolyognia kellett... Kapott egy lehetőséget, miszerint kimehet egy nagy kampányfotózásra, ha ledob magáról rohadt gyorsan még 5 kg-t. (teszem hozzá így is ijesztően sovány volt)...megtette, egész nap egy almán élt meg ásványvízen. Bement az ügynökséghez, hogy na megvan, lement az 5 kg...Amikor is közölték vele, hogy á, még 5kg mínusz...
2013. febr. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

a média által támogatott információ hiány/félre informálás és a lustaság miatt.

meg persze,mert kényelmesebb és az igazi céljuk a mártíromság bemutatása,nem az egészséges életre/változásra való törekvés és hasznos képességek megszerzése.

2013. febr. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Mert sokan egyszerűen nem szeretünk mozigni. Próbáltam én is már mindent, kosár, röplabda, edzőteren, aerobik, futás, görkori, bicikli, de mindet megunom hamar, nem nyújt semmi élvezetet, akkor mi értelme? Csak hogy kerekebb legyen a fenekem? Kerek az ígyis, hidd el, ez részben genetika, és nen koplalok hanem egészségesen eszek.
2013. febr. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
100%
Mert lusták, mint a dög, ennyi, lehet ezt magyarázni, de ez az igazság!
2013. febr. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Utalok mozogni.

De muszaj az egeszsegem erdekeben (magas a vernyomasom).

Viszont egyaltalan nem elvezem, azt a heti 3x1 orat sokkal hasznosabban is eltolthetnem.

2013. febr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az egyik fő oka a fogyókúrabábel, aki frissen először áll neki elkezd a neten olvasgatni ahol talál nagyon sokfélét. Jellemzően a nők női oldalakat szeretnek olvasni ott találják a divatdiétás cikkeket amik gyors fogyást ígérnek. DE! Én arra lennék kíváncsi hogy a kedves cikkíró aki ezeket leközli milyen tapasztalatokkal rendelkezik a témában, valószínűleg semmivel csak lefirkál valamit, mert hát ez a munkája ez a bevett szokás az ilyen oldalakon. Esetleg 3kilót lefogyott, de előtte is anorexiás p*csák hirdetik a dolgot és bizony aki tájékozatlan és meglátja a vékony alakot egyből elhiszi hogy az bizony jó.

Csak hát sokaknak egy telt vagy kövér formáról kell lefogyniuk akár 10-30 kilót is, ami gyors fogyókúrával jelentős izomvesztés hoz ekkor súlynál, viszont erről nem írnak. A végeredmény egy löttyedt alkat lesz ami lehet még rosszabb mint amilyen a kiindulás volt.


A fogyasztószerek meg a "le kéne fogynom" emberkék kedvenc kényelmi kelléke, csak hát egy fogyásért tenni is kell. A rengeteg reklám meg elhiteti velük hogy na vedd meg ezt ettől majd nagyon kényelmesen lefogysz. Viszont megfelelő táplálkozás hiányában ez elmarad.


Tehát vagy a félrevezetés, vagy a lustaság, de sokszor mindkettő dolog benne van. Aminek a vége az lesz hogy egy idő után a lekoplalt izomvesztett emberke megint visszatér a régi táplálkozásához és szépen visszaszedi a súlyát, de már az előző állapothoz képest rosszabb zsír/izomaránnyal.

2013. febr. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
36%
Ilyen erővel, ha valaki nem szeret plázázni és ezért nem is teszi, akkor lusta dög? Miért lenne lusta valaki, aki nem csinál olyat, amit nem szeret, nem élvez?
2013. febr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Hm, hát ezek érdekes dolgok!

Én úgy tapasztaltam a környezetemben, hogy azok az emberek, akik mondjuk kiskoruktól kezdve jártak edzésekre (legyen az foci, kézilabda, röplabda, úszás, akármi) felnőtt korukban sokkal szívesebben állnak neki akár egy otthoni edzésprogramnak, akárminek, és kitartóbbak is. Én emiatt is örülök, hogy kiskoromtól kezdve sportolok és hogy a szüleim támogatták, hogy eljárjak edzésekre.

2013. febr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Benn vagyok 3-4 fogyi klubban is, facebookon, meg fórumokon, az összes nő tornázik valamit, nem csak a kajára figyelnek, koplalnak, meg gyógyszerezik magukat.

Köztük én is tornázom 107 kilósan is már ezerrel nyomtam.

2013. febr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Lehet ostobának tart néhány fitness guru.Nem érdekel.Utálok sportolni,mindig is utáltam.Nagyon nehezen veszem rá magam egy kis mozgásra.Inkább kevesebbet eszem,mint hogy többet mozogjak.Ez van,nem vagyunk egyformák.
2013. febr. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!