Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a legtöbb...

Miért van az, hogy a legtöbb nő inkább koplal hónapokig, vagy ellenőrizetlen "fogyasztószerekkel" tömi magát, de fegyverrel se lehetne rávenni őket a rendszeres testmozgásra?

Figyelt kérdés

2013. febr. 8. 22:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
Mert lusták és ostobák. Nagyon gyorsan akarják leadni a felesleget 0mozgással aztán majd néznek, hogy mért vastagabbak mint a 10kg-val nehezebb egészséges izmos nő.
2013. febr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de engem még a koplalásra se lehetne rávenni fegyverrel se. Amúgy nálam a testmozgás sem segített. Nem vagyunk egyformák. Valaki sokat ehet, mégsem hízik, valakinek meg a normális mennyiség is sok.
2013. febr. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 betlindis ***** válasza:
54%
én pl utálok mozogni, világ életemben ilyen voltam, kicsinek is inkább csak ücsörögtem, amikor már tudtam olvasni, akkor ültem és olvastam. tesiórákat mindig ellógtam az iskolában, egyszer majdnem meg is buktattak miatta. egyszerűen úgy érzem, hogy borzalmas kínzás, ha mozognom kell. ezzel együtt próbálkozom, kipróbáltam már küzdősportot (több hónapos kipróbálás volt), de rájöttem az nem az én világom, "szoktam járni" konditerembe, ami azt jelenti, hogy mondjuk évente egyszer-kétszer rámjön, és akkor járok két hónapig rendesen, aztán megunom. pedig egyszer személyi edzővel jópár hónap alatt vékony és izmos lettem, ez már évekkel ezelőtt volt, azóta sajnos nem ez a helyzet. egy szerencsétlen időszak alatt meghíztam, és most inkább diétázom (de egészségesen!!), de képtelen vagyok rá, hogy leegyen a fene a konditerembe. lelkileg nem bírom magam rávenni. egyébként, mivel úgy tudom, a táplálkozás 80%, a mozgás 20% a fogyásban, szerintem így is sikerülni fog, 8 kiló már lement...
2013. febr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
49%

Kismillió oka lehet. Most én is alapvetően koplalással igyekszem fogyni: egyszerűen nincs időm mozogni, illetve amikor lenne, akkor már energiám nincs. Este 7 körül érek haza, akkor főzök a páromra, amíg eszik, zongorázom egy-két órát, aztán elmosogatok, rendet rakok, közben meghallgatom, amit mondani akar, és már tizenegy óra van, amikor már irány a kád, fürdés, fekvés, mert rossz alvó vagyok, minimum egy óra kell, mire elalszom, így az hajnali egy előtt ritkán következik be, reggel meg hétkor ébresztő.

Hétvégén tudok csak tornázni, de az önmagában édeskevés. Amíg jó idő volt, addig kijártam este futni egy félórát fürdés előtt, de ilyenkor esélytelen.

És még gyerekünk sincs!


Rengeteg nő él úgy, hogy otthon kezdődik a második műszak. Mire mindennel végez, örül ha bezuhan az ágyba. Túl fáradtan meg nincs sok értelme mozogni, legalábbis én jártam már úgy, hogy annyira fáradt voltam, hogy alig láttam ki a fejemből, de azért csak elmentem futni.. na persze, hogy kiment a bokám, nem is láttam, hova lépek, és túl fáradt voltam hogy egyáltalán felfogjam, mi történt, mielőtt elestem volna.


Mondjuk szerencsém van, mert a koplalás alapvetően beválik, részletekben csinálom, egyszerre max. pár kilót adok le, aztán néhány hétig azt a súlyt tartom. Úgy tűnik, így nem jön vissza :)

2013. febr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Ja, az illusztráció lemaradt:

[link]

2013. febr. 8. 23:37
 6/20 betlindis ***** válasza:
igen, ez az illusztráció csalóka, nagyon függ az egyéni alkattól, hogy kinek milyen a formája. az én seggem akkor volt a leglaposabb, amikor sokat jártam konditerembe. amikor a legkövérebb voltam, akkor formátlan volt, viszont amikor közepesen vagyok kövér, tehát úgy 5-8 kiló rajtam van, akkor olyan kerek, mint a legkerekebb a képen, mindenféle sport nélkül...
2013. febr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 dieta ***** válasza:
83%
Mert ha nem segítesz neki a háztartásban akkor amíg te a konditerme adod le a felesleges kalóriát.Neki a mosás, főzés, takarítás, bevásárlás marad.
2013. febr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
49%
Hány éves vagy ? 25-nél nem több gondolom. Azért egy házasságban 2-3 gyermekkel, munka után van teendő....,-mikor megfőzöd a vacsit és megfürödsz,szexelsz a pároddal,talán aludni is jut időd 4-5 óra...-Azután dugdoshatja ám akárki a fegyvert,hogy "-Na most keljél fel testmozogni!" -Hát kb elküldöm melegebb éghajlatra.... (Ja és a fotóról csak annyit,hogy a jobb oldali csoporthoz tartozom és nem koplalok.)
2013. febr. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%
utolso: azert mert nagy a segged meg nem tartozol a jobb oldali csoportba. nem is hisszuk el neked :DDD
2013. febr. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 betlindis ***** válasza:

nem kell elhinni. azt nem mondtam, hogy a hasam is olyan lapos volt ;) de a seggem kerek volt, méghozzá akkoriban legendásan kerek, egy kép keringett is róla a neten, ezért nem is fogom ide belinkelni, mert nem akarom, hogy ismerősök megtaláljanak :D

ha nem hiszed, nekem mindegy...

2013. febr. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!