Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Március 8. -ig letudok 8-9...

Március 8. -ig letudok 8-9 kg-t fogyni kőkemény diétával és mindennapos mozgással (1-2óra)?

Figyelt kérdés
Holnaptól.:)
2013. febr. 11. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Az már egy hónap sincs. A válaszom: NEM!

(Amúgy nem is lenne egészséges. Heti 0,5 kg egy normális, tartós fogyás)

2013. febr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha irtelen étrend változással egy ap egy kilót fogyok? Az akkor nagyon egésségtelen? És ha egy nap400kcatl eszek? +2,5 3l víz
2013. febr. 11. 19:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Napi 1200 kalóriánál semmiképpen ne fogyassz kevesebbet. A 400 kalória nem fogyókúra, hanem koplalás. Gondolom, egészséges szeretnél maradni és vissza sem kívánod hízni a kilóidat. Ilyen mértékű kalóriabevitel csökkentés egy örökké tartó jojóeffektushoz vezet. (Ha csak egy kicsivel is többet eszel majd ennél, azonnal visszahízol).

Lassabban, de tartósabban.

Sok sikert!

2013. febr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A napi 3 liter vizet viszont told be!
2013. febr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
persze ha levágod az egyik kezed simán
2013. febr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mirk ***** válasza:

Lehetséges. Én egyszer leadtam 10 kilót egy hónap alatt, napi 500-800 kalória között ettem.

Aztán szépen vissza is jött és persze zsírból egy csepp sem ment le, csak lebomlottak az izmaim mert bepánikolt a szervezetem, hogy éhen fogok halni.

Havi 2-4 kg fogyás az egészséges ezt lehet tartani és rendszeres edzés mellett nagyrészt zsírból fog menni.

2013. febr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem,hogy a kitűzött cél(március).- Miért egy hónappal előtte jut eszetekbe,hogy hopp én meg le akartam fogyni akkorra? Ilyen gyorsan nem lesz szép az eredmény.
2013. febr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!