Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 4-szer futok, figyelek...

Kuplung33 kérdése:

Heti 4-szer futok, figyelek arra mit eszem, november óta csinálom, és a mérleg meg se moccant. Akkor most már 75 kg maradok mindig?

Figyelt kérdés
Centiben már kezd látszani,de mikortól mutat a mérleg mínuszt?
2013. febr. 18. 08:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Amint elmész vért adni, a mérleg is mutatni fog változást..


Miért akarsz fogyni, azért hogy a mérleg más számot mutasson, vagy azért hogy jobban nézz ki/egészségesebb legyél?


Egyébként november óta elvileg tömegben is változnod kellett volna, mégis csak 3 hónap.. mennyi szénhidrátot eszel? És a tejtermékekkel hogy állsz?

2013. febr. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Már megint az a fránya mérleg.

Én sosem mértem a súlyom, csak belenézek a tükörbe, meg a régi nadrágjaim próbálgatom, ott látszik a változás, az a fontos.

2013. febr. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Persze,hogy fontos,hogy a régi nadrágjaim pl.jók legyenek..de azért bosszant,hogy a mérleg mutatója "áll"!Napi 1500 kalória,kenyér,tésztafélék semmi,sovány hús,hal,rizs,és sok zöldség,gyümölcs!-ezeket eszem..de most olvastam..több folyadékot kellene lehet innom.Max .1 liter zöldteát,illetve lúgosító teát iszok...
2013. febr. 18. 10:19
 4/10 A kérdező kommentje:
Tejterméket nem eszek..-ez lemaradt!
2013. febr. 18. 10:20
 5/10 anonim ***** válasza:

Pedig ez alapján jól eszel. A rizs és a gyümölcs okozna stagnálást?

Egy próbát adnék a csökkentésüknek, hiszen sok esetben a rizs abszolút nem ajánlott élelmiszer, keményítőforrás semmi több, gyümölcsből pedig napi 1-2 almánál fogyás alatt nem kell több.

2013. febr. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

TaplalkozasHarcmuves!

Tudnál valami tanácsot adni,mit ehetek még?Néha joghurtot eszek egyet...hát fogalmam sincs mit tehetnék még...még több mozgás?

2013. febr. 18. 11:28
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

75 kilóhoz 1 litert iszol?! Az nagyon kevés! Napi 3 litert gyűrj le, ez lehet csapvíz, ásványvíz, részben pedig ízesítetlen tea.


Szerintem ha többet fogsz inni, megindul a súlycsökkenés is. Lehet fogytál zsírból de szedtél föl izmot is és ezért nem változott a súlyod, a cm meg igen. Igyál többet.

2013. febr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én pár hétre abszolút leállnék a rizzsel, joghurttal és zöldséggel, hússal, zsiradékkal laknék jól (ezt feltételes módban írom.. én így étkezem). Hogy ha a rizzsel van a gond vagy a joghurttal, akkor ez a következő 1-2 hétben ki fog derülni, mert az eddigihez képest meg kell induljon a fogyás.

Ha ez nem segít, akkor hormonszinteket kellene vizsgálni, hogy kiderüljön miért nem fogysz.

2013. febr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek! :) Próbálkozok tovább,nem adom fel! :)
2013. febr. 18. 11:49
 10/10 anonim ***** válasza:
En leallnek a helyedbe a rizsrol... nem is ertem miert ajanljak mindenhol dietahoz... szerintem enyi erobol feher lisztet is ehetnel.. a rizsnek iszonyu magas a GI je es ha tisztitott feher rizs akkor meg mar semmi tapanyag nincs benne...ergo pont olyanna valik mint a feher kenyer MAGASABB GI vel csak ez legalabb nem glutenos.. szoval ha valaki fogyni akar annak szerintem kerulnie kell a rizst minden mennyisegben...
2013. febr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!