Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így mennyit fogyhatok 2 hónap...

Így mennyit fogyhatok 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Minden nap:

Reggeli/10 órai: 2 narancs, vagy 1 joghurt

Ebéd: leves, általában csirkemell és egy pici adag rizs

Vacsora: gyümölcsök( narancs, alma eper...) de van amikor nem vacsorázok

Na meg persze a testmozgás: 10 guggolás, 200 db a Leg Magic géppel, 100 felülés

Ha még javasolnátok valamit, akkor szÍvesen meghallgatom a tanácsaitokat:) 15/L



2013. márc. 5. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok vészmadár, de ezt a kaját te nem fogod két hónapig bírni, még két hétig se... és vacsorára gyümölcs... hát a legrosszabb verzió...

Másik: ezt úgy hívják, hogy koplalás, lehet, hogy 8kg is lemegy, de aztán 16 jön vissza, mert ugye életed végig ezt nem tudod csinálni. Azt meg sem említem, hogy 15 évesen én nem cseszném szét a testemet ilyen marhasággal...

2013. márc. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
3 hete csinálom ezt, és bírom. Eddig csak 3 kiló ment le, de semmi rosszullét nem volt,se semmi más mellékhatás.. mit javasolsz akkor e helyett? igazából nem tudom mi lenne a helyes
2013. márc. 5. 18:08
 3/7 anonim válasza:

reggelire nem jó a narancs mert savas és a gyomorsav és a savas kaja=sav, ami egész délelőtt marja a gyomrod

vacsora narancs szintén nem jó, akkor meg egész este marja a gyomrod

amúgy 10 guggolás? komolyan?:D

2013. márc. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem valami kenyérfélét reggelre iktass be. Csak 1 szeletet, mert egyre több savad lesz a gyümölcsöktől.
2013. márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jaj nem dehogyis:DD 100 guggolás... lemaradt a egy 0
2013. márc. 7. 16:55
 6/7 anonim válasza:
Alapvetően felülés, és az ilyen gyakorlatok nem fogyasztanak, csak az izmodat erősítik. Pl: Lehet, hogy ha csinálsz minden nap 100 felülést, akkor elég erős lesz a hasizmod pár hó nap után, de ha van felesleg a hasadon, akkor az izom nem fog látszódni, mivel a háj eltakarja azt. Ergo nem hülyeség a hasizom, de kifejezetten fogyásra, súlyvesztésre nem jó!
2013. ápr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ohh.. értem.:) akkor tudnátok mondani valami olyan gaykorlatot ami segít?
2013. ápr. 22. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!