Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek sokat ettem ma?...

Szerintetek sokat ettem ma? Bővebb lent!

Figyelt kérdés

Reggeli (6-kor): 1 szelet teljes kiörlésű magvas, rozskenyér(pirítva), 150 ml kaukázusi kefirrel + 1 kiwi

Tízórai (10-kor): 1 kis dobozos sovány, natúr joghurt,és raktam bele egy kis müzlit is

Ebéd (sajnos, csak 2-kor tudok ebédelni): 2 csirkemell (összesen a kettő volt 125g) vékony szelet zsírszegénytrappista sajt, valamint egy szelet paradicsom rásütve PLUSZ mellé ettem kukoricasalátát( 1 kanál tejföl, 45 g kukorica, és egy nagyon kevés citromlé+bors)

Uzsonna( 4-kor): 1 darab kis alma

Valamint még 6-kor vacsira meg szeretnék enni 125g sovány túrót egy kis mézzel és fahéjjal.. Emelett, mozogtam ma: 20 perc hasizom, 30 perc séta, 30 perc lépcsőzés, és reggel a tesi helyett 15 perc úszás. :) Válaszokat köszi előre is!



2013. márc. 8. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nemhogy sok, teljesen értéktelen.


Tele van tejtermékekkel, reggel is azt eszed, olcsó gabonával.. a háború alatt ettek így, betegek is voltak..

2013. márc. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát végüli s rosszul írtam, mert nem müzli, hanem zabpehely csak van benne 1-2 szem mazsola meg egy nayon kevés szárított banán( de tényleg minimális) egyébként-félre ne értsd, nem kötekedni akarok, csak még eléggé kezdő vagyok- a tejtermékek azok miért nem jók?
2013. márc. 8. 16:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt bárki elmondhatja, hogy a tejtermékek és a zab stb. miért jók. És hazudni fog, te meg majd eldöntöd hogy hiszel-e nekik..


A tej az embernek nem természetes tápláléka. Egyszerűen soha sem volt olyan, hogy fogtuk, és elkezdtünk tejet inni, leszámítva születésünk után az anyatejet.


Erre ma fogják, és a szarvasmarha tejét isszák. Hogy ez tele van olyan hormonokkal, amik a növekedéshez kellenek (és a rákos daganatok is ilyen növekedések!) illetve a benne található fehérjéket szerencsétlen módon nem tudjuk megemészteni, és autoimmun betegségeket okoz -erről azt kell tudni, hogy ha ilyen nem lenne akkor alig lennének betegségek-, ugyan ez a zabról végigvezethető. Nem ilyenhez szokott a szervezetünk, kóros anyagcserét okoz, aminek következményei az elhízás, betegségek..


Ha ügyes vagy, akkor zöldségféléket eszel reggel, délben és vacsorára is, persze húsokkal, de nem tejből készült ételekkel, vagy gabonából készült ételekkel. Ezeknek egyébként a krumplival együtt óriási jelentőségük volt a 2. világháború alatt, után.. akkor nem volt más étel. Most már ideje lenne felnőni, és a fiataloknak pedig minőségi ételekre váltaniuk.


A mozgásod jó volt, ügyes vagy!

2013. márc. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!