Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Júniusig le szeretnék fogyni...

Júniusig le szeretnék fogyni sokat! Hogy lehetséges? (bővebb lent)

Figyelt kérdés
Nagyon sok felesleg van rajtam, 175 cm vagyok durván és kb 110 kg. Le szeretnék fogyni júniusig, mert elegem van abból hogy mindig megszólnak, csúfolódnak és nyáron sem merek levetkőzni. Hogy fogyhatnék le ilyen rövid idő alatt ennyit? A sportot zárjuk ki ha lehetséges. Miket egyek, mennyit és ha van valami gyógyszer vagy hasonló ami segítene? SOS segítsetek!
2012. ápr. 25. 17:46
 1/2 anonim válasza:

Te csodát szeretnél és nem megoldást. Edzést zárjuk ki?

Ez kb olyan hogy sok pénzt akarok, de a munkát zárjuk ki.

Így nem fogsz lefogyni! Most gondold végig, hogy azt az energiát, amit belefektettél hasadba az mennyi idő volt és Te azt egy két hónap alatt szeretnéd ledobni.

A fogyás egyetlen bevált módszere, hogy kevesebb kalóriát vigyél be mint amennyit megeszel.Ez egyszerű fizika.

Akkor fogsz fogyni!

Olyan nincs hogy egyél ananász mert attól fogysz.

Olyan étel nincs amitől te fogysz és senki sem, mert ha lenne én is azt enném, sőt mindenki.

Hagyd el a kenyeret, tésztafélék, liszt , zsíros ételek, csak kevés sót ehetsz, cukrot csak egy héten egyszer, csak vizet ihatsz , egy nap 5 ször keveset enni stb. nagyon sokmindenről le kellene mondanod egyből ami nem fog menni.

Ha ezt így csinálnád és mellette minden nap 1 órát kardióznál fogynál sokat, de így ahogy te szeretnéd úgy nem fog menni.

2012. ápr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia,

én 2010. októberében voltam 108kiló.

kivizsgáltattam magam, kértem teljes vérképet, hormonvizsgálatot (mert senki nem hitte el, hogy nem eszek sokat és a levegővételtől is hízok. A TB-és orvos még vérvételre sem küldött el, így magánorvoshoz mentem). Kiderült, hogy a terhességi cukrom nem vették észre és kettes típusú diabéteszem van. ez 4 pontos terheléssel lett vizsgálva, mivel az éhgyomri cukrom mindig jó volt, így tovább nem is nézték... Kaptam gyógyszert a cukromra, amitől lefogytam 100 kilóra, de annyi. a többit nekem kellett megcsinálnom.

Napi 4-5 étkezést vezettem be, figyeltem arra, hogy napi 3 liter vizet igyak. 1 hét tisztítókúrával indultam 2011. márciusában 100 kilóról. Este nem ettem későn, reggel korán igen. Nem ettem kenyeret, helyette abonettet ettem. Cukrot szinte egyáltalán nem eszem, helyette mézet, nyírfacukrot, süssinát, de volt egy idő, hogy a kávét is tej nélkül, cukor nélkül, feketén ittam. Ha a Gastroyaltól rendelsz egész napos étrendet, az lehet segítség. Rossz a kaja és drága, de ad egy kezdő löketet és kb tudod, hogy utána, Te hogyan csináld egyedül.

2011. májusra már 86killó voltam, azaz 2 hónap alatt ment le 14 kiló. Többet vártam amúgy. Én még mellette elispszisjáróztam esténként vagy elmentem futni, ami 1 óra gyorsgyaloglás volt igaziból. 2011. júniusától 2012. januárig nem fogyóztam, csak gondoltam rá. :)) Nem híztam vissza semmit. Majd rátértem a kalóriaszámolásra, amihez a neten találtam programot. Ezzel lefogytam 10 kilót. Tehát most 76 kiló vagyok.

Iktasd ki a cukrot, üdítőt, kenyeret, tésztát, esti evést és muszáj beiktatnod valamennyi sportot, akkor gyorsabban fogsz fogyni. Szerintem 2 hónap alatt a Te súlyodból reálisan 20kilót lehet leadni. Ha ráfekszel a tornára, akkor tuti többet is.

Én most 2 hónap alatt még 14 kilót szeretnék lefogyni, de még nem álltam rá agyban és ezt mindenképp csak +sporttal fogom tudni leadni...

2012. ápr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!