Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan fogadjam...

Mit tegyek? Hogyan fogadjam el önmagam? Miért látom maga kövérnek? Nyárra sikerülhet az áhított alak?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok.Egészen a szüleim válásáig nem voltak problémáim az alakommal,ám utána kövérnek láttam magam(sőt még most is),és egyszerűen ezt nem tudom elfogadni.Sajnos,szeretem a süteményeket,bár az igaz,hogy sokat mozgok...Szeretnék láthatóan egy kicsit a hasamból leadni,bár mindenki szerint jól nézek ki,én ezt magamtól akarom hallani...Valaki tudna segíteni??
2013. márc. 8. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:

ne mozogj,hanem sportolj.

nyerj versenyeket,legyél helyezett,vetélkedj,ezzel be tudod bizonyítani magadnak,hogy jobb vagy,mint mások,felépíted az önértékelésed.

és áhított alak?

ha anyu befizet egy személyi edzőhöz a konditerembe mondjuk,és ír étrendet is amit tartasz,akkor esetleg.

nézz utána a fitnesz nevű sportágnak.

nekik van a legszebb testük.

2013. márc. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! :) Köszi a válaszod.sportolok,atlétikázok,és konditerembe is járok,szóval itt az étrendemmel van a baj...
2013. márc. 9. 06:11
 3/4 anonim válasza:
Lehetséges hogy a szüleid válása annyira megviselt hogy önértékelési problémáid lettek...Próbálj magadra ugyan úgy tekinteni, mint a válás előtt!
2013. márc. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod...Igyekszem,tényleg meg fogom pròbàlni...:)
2013. márc. 9. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!