Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Insanity. Mit csináljak?

Insanity. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most találtam rá és hát szeretném elkezdeni.Csak egy baj van magyarul sehol sem találom az edzéstervet vagyis hát úgy tudom nincs.Valaki aki már ismeri az lefordítaná? Esetleg megmondaná mit takarnak ezek az utasítások.Videót letudnám tölteni csak hát nem itthon csinálnám és ezért lenne jó.


a link itt van : [link]


Előre is köszi aki válaszol :DD



2013. márc. 16. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezeket felesleges lefordítani, ez a különböző edzések nevei. Ne az edzéstervet nézegesd hanem töltsd le és csináld.
2013. márc. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam ezek mit takarnak vagyis milyen dzést mit kell benne csinálni? És mint már írtam videót nem tudok ott nézni ahova megyek.
2013. márc. 16. 11:12
 3/5 anonim ***** válasza:
A videót kell követni, ez csak a nevük! pl. Cardio Abs a hasadra koncentrál stb., nincs benne mit kell csinálnod
2013. márc. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezek a videok nevei, ezek nem edzés tervek csak az elnevezések.

Én általában a plyometric cardio circuit-ot csinálom, ami magyarul annyit tesz, hogy pliometrikus kardió körök. Elmondom mi van benne: 3x3 perc egyre intenzívebb kardió edzés, joggal kezdi, majd megy a jumping jack, helyben futás felhúzott térdekkel, majd a fenékrúgás, a múmia futás. Majd van egy majd 7 perces streching rész és utána jön csak a java. De ezt hiába magyarázom neked, ha nem látod a videót nem tudod követni. Amit belinkeltél csak egy javaslat, hogy a 2 hónap alatt mit mikor csinálj.

2013. márc. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

az insanityhez van egy kimondott órarend:

[link]


E szerint kell haladni. Én tavaly decemberben elkezdtem, két hetet végigcsináltam de sajnos betegség miatt abba kellett hagyjam, ma kezdtem el újra. Nagyon nagy kitartást igényel!

2013. márc. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!