Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Regisztráltam a Zsírégetés...

Regisztráltam a Zsírégetés Harcosai közé, hol tudom elolvasni amódszert?

Figyelt kérdés
Kaptam már egy tanulmányt, abból semmi nem derül ki a számomra, mit kéne csinálnom! Ma kaptam egy levelet, hogy ő (a vezető) hogyan fogyott le, de ebben sem ír semmi hasznosat! Kapok majd még e-mailt erről? Vagy felejtsem el? Normális válszokat! Olyanoktól akik használták a módszert!

2013. márc. 19. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szegény fejed... Már a név is beszéded. Aki ezek után még be is regisztrál, az meg is érdemli az örök sötétséget.
2013. márc. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ne gonoszkodj! Nem minden ilyen honlap rossz! Segítséget kértem!
2013. márc. 19. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:

há-há-há :D

bocs, igen, várhatod a módszert... én is regisztráltam, azt hittem, hogy na itt majd jól leírják. De nem, hanem majd leveleket kapsz, amiben táborba hívnak meg, ahol majd elmondják neked, hogyan fogyhatsz le. Kösz, én ezt nem ettem meg, majd találnak más hülyét, akit lehúzhatnak.


Ha rám hallgatsz, van itt pár ember (pl. Táplálkozás Harcművész), akiknek a válaszaival mész is valamire, nem húznak le lóvéval, nem vágnak át, hisz nem anyagi érdekük, hogy mindenképpen elfogadd a tanácsaikat. Na, ők azok, akikre érdemes hallgatni (én is Táp tanácsait követem, ezért merem ajánlani őt, nekem bevált és le a kalappal előtte, hogy megosztja velünk a tudását és persze a többiek előtt is tisztelettel adózok).

2013. márc. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj...Mondok egy nevet. Drugs Bunny. Olvasd az edző válaszol rovatát, hallgasd az audio blogjaim, és vedd meg, vagy töltsd le a Sárga Kapszula c. könyvét. Minden más nevetséges kamu sz*rt ignorálj. Egy idő után felnősz a témához.
2013. márc. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!