Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves lánynak milyen módszer...

14 éves lánynak milyen módszer a leghatékonyabb tartós fogyáshoz?

Figyelt kérdés
65 kg vagyok 151/152 cm-hez, már nagyon zavar. 10-15 kg-ot szeretnék leadni hosszabb idő alatt. Előre is köszönöm a válaszokat. (:

2013. márc. 25. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sport. Akár versenyszerűen is folytathatod majd. Pont ideális korban vagy elkezdeni :)
2013. márc. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld kéz. :)
2013. márc. 25. 16:55
 3/5 anonim válasza:
Szia! Én is 14 éves vagyok és háát külsőre nem is látszik rajtam de kicsit túlsúlyos. Én nagyon sokat atlétikáztam (futás,futás,ugrókötél,Medicin labda és futás) ezzel fogytam 15kilót majd mikor FOKOZATOSAN abba hagytam visszahíztam 5kg-t. De azóta is fogyókúrázok ami annyit tesz, hogy először este 6után nem ettem (vagy csak joghurtot,gyümölcsöt)majd sokszor ettem keveset (reggeltől ebédig kétszersültet ropogtattam majd egy laza ebéd és vacsora) Most már ott tartok, hogy egy alma reggelire kevés ebéd és nem vacsorázom. De ne értsd félre ez nem koplalás vagy éhezés. Egyszerűen fokozatosan leszoktam a szénhidrátról és már nem is kívánom. Ez persze sokkal lassabb folyamat mint amit először írtam de ha nincs lehetőség sportra akkor ez is megéri mert lehet vele fogyni. :) Sok sikert és Ne add fel!
2013. márc. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is. :) Most sokat segítettetek. :)
2013. márc. 26. 15:26
 5/5 anonim válasza:
Kezdj el valamit sportolni, legalább egy héten 2x+ tesi óra+ ha bejön a jobb idő, menj le valamelyik barátnőddel, barátoddal futni. Sokat kell sportolni, és mozogni, és le kell tenni a cukros italokat, és a zsíros ételeket. Én pl. már amióta megjelent a cola light, zero azóta rendes colát sosem ittam. Már az is számít. Egy nap édességből ma egy szelet csoki, vagy ilyesmi. Este 6 után nincs kaja, persze van 1-2 kivétel, de ha lehet ne! Este leferkvés előtt pár hasizom, guggolás, egy kis torna minden este. Szerintem ha ezt így mind betartod, akkor nyárra szép csini leszel! ;)
2013. márc. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!