Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tojásrántotta ajánlott diéta...

Tojásrántotta ajánlott diéta alatt?

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom a tudományos álláspontot, szerintem az egyik legjobb ötlet. Sok értékes anyag van benne, finom, lehetne laktatóbb, de annyi kalóriától mit várunk... Én reggelire és vacsorára szoktam enni, régebben rántottát (zöldségekkel kívül-belül), mostanság tükörtojást.
2013. márc. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan lehet enni , ha vajat használsz vagy minimális olajat... olivaolajjal sztem nem finom, de ez ízlés kérdése
2013. márc. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze. A lényeg, hogy ne kenyérrel edd, hanem valami zöldséggel, salátával.
2013. márc. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem. Hagymával, kolbásszal, elvileg egyik sem vészes. Finom, laktató, reggelire szeretem, vagy néha ebédre, ha nincs kedvem pepecselni. Sajnos muszáj kenyeret ennem hozzá, de már csak fél szeletet.
2013. márc. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden szabadon választott, de a tojásrántotta kiváló fehérjeforrás ezért szokták javasolni.
2013. márc. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legjobb, én zsírban szoktam csinálni 4 tojást kb, mellé sajt, zöldségek. Lehet nem a legdiétásabb, de van hogy 6-7 óráig nem vagyok éhes utána.
2013. márc. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!