Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 14 évesen fogyok 5-6...

Ha 14 évesen fogyok 5-6 kilót, a mellem is kisbb lesz?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy most se túl nagy, 75/A...Bár a felsőtestem csont és bőr, tényleg, kilátszanak a bordáim, akkor is kisebb lesz a mellem? A combomon és a fenekemen pedig elég sok a felesleg. 167 cm vagyok és 57,4 kg.

2013. márc. 31. 15:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Persze nem koplalnék, már összeállítottam egy étrendet 3 hétre előre, napi 1300 kalóriával kb, sok zöldséggel, és mellé sportolnék is (futás, röplabda).
2013. márc. 31. 16:00
 2/6 anonim ***** válasza:

Tipikus körte alkat.

Felül semmi, alul formás.


Megvan az esély rá, hogy felül is kisebb leszel, ha fogysz.

Akkor is, ha ott már nem sok minden van.


Én is ilyen alkat vagyok.


Legjobb lenne, ha nem fogyóznál, hanem inkább karra, hátra erősítenél.

2013. márc. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
55%
ha nem zsíros/hájas a melled akkor ne fogsz onnan fogyni..! :D
2013. márc. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, jöhetnek még!:) Igen, körte alkatú vagyok, anyukámtól örököltem...lehet, hogy vállra meg hátra kéne edzenem csak a vállam már így is elég széles. Tulajdonképpen elég szerencsétlen az alkatom. Elsőször pedig combról/fenékről szeretnék fogyni!:)
2013. márc. 31. 16:13
 5/6 anonim ***** válasza:
45%

2-es!


Mégis milyen az a nem zsíros/hájas mell?


Amikor

A mell nagyrésze ZSÍR és kötőszövet, nagyon kis hányada tejmirigy (ennek csak terhesség, szoptatás alatt lesz nagyobb az aránya).


A mell csakis zsíros/hájas lehet, ugyanis izom benne 0.

2013. márc. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is körte alkatom van, nem is voltam kövér de az a pár kiló fogyás igencsak meglátszik mellnél...pedig alapból kicsi volt :(
2013. márc. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!