Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy 14 éves lány vagyok 172...

Egy 14 éves lány vagyok 172 cm és 72 kiló.2 és fél hónap mulva lesz a ballagás és addigra szeretnék 62-63 kiló lenni. Tudnátok adni pár tanácsot hogy hogy étkezzem vagy milyen fogyókurát próbáljak ki meg hogy mit és mennyit sportoljak?

Figyelt kérdés
Már tavaly nyáron fogytam 5 kilót és azota majdnem rendszeresen futok fél órákat futógépen de valahogy nem akarnak lemnni a kilók csak egy helyben állok és ez idegesit.a norbi update-tel fogytam 5 kilót és a 90 napos diétát is kipróbáltam csak 4 nap után abbahagytam mert már nem birtam az éhezést

2013. ápr. 1. 22:16
 1/7 anonim válasza:
Rubint Rékának számos videója van amibe elmondja, hogyan táplálkozzon aki fogyni szeretne és tornái is vannak, nézd meg azt! Ő okosabb mint mi.
2013. ápr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon 1xű,már leirtad a amegoldást is. Ha már futsz fél órát akkor emeld meg 40-45 percre vagy többre. Leolvad rólad a hurkazsír :D
2013. ápr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
valószínűleg azért nem fogysz tovább,mert csak futsz(étkezésre nem figyelsz)
2013. ápr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
ne egyél délelőtt és fogyni fogsz...ne reggelizz vagy csak 1 almát és ne is egyél 2-3 órával lefekvés előtt.
2013. ápr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem is ezek a problémáim vannak, és azt ajánlom, az előttem lévővel ellenkezőleg, hogy reggelizz meg alaposan, mert ha nem akk kimerülsz és nem lesz energiád, és nem fogsz tudni figyelni órákon.. :D ezt komolyan mondom, és nem vicc, ebédelni is ebédelj meg rendesen, csak délután ne egyél sokat, egy alma, egy kis saláta, nem sok, de a napi vitaminokat be kell vinned a szervezetedbe. A futást se teszed rosszul, max lehetne egy kicsit emelni a fél órán. eseteleg tornázz is. Nekem is ez volt a bajom. Az én esetemben az volt, hogy estére nagyon sokat ettem, emellé még refluxos is voltam. De azzal, hogy megszüntettem az esti étkezést, két hónap alatt 12 kilót fogytam. Meg futottam én is napi 45-60 percet, meg "gyúrtam" ...:D
2013. ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az összes amit leírtak neked baromság. ne vedd figyelembe, az ,hogy nagyon keveset eszel,akkor csak némi víz és izom veszteséggel kell számolnod és akik ezt követik. fitness modell vagyok, szívesen segítek,ha írsz egy privát üzenetet. :)
2013. máj. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy mar erre későn valaszolok. Régebben rengeteg diétat kipróbaltam, és soha semmi nem hasznalt. Rajöttem, hogy hiaba eszek ugyan annyit, vagy kevesebbet mint masok egyszerűen nem megy lejjebb semennyi felesleg. Aztan eldöntöttem, hogy napi kétszer futni fogok(reggel és este). Az elején még nagyon nem bírtam, és csak 1-2 km-t futottam. Fogytam 20 kilót fél év alatt. Azóta sem híztam vissza, heti 3-szor, 4-szer eljarok futni, de csak biztonsagképp, meg azért mert megszerettem. :) Futópadon unalmas, ha jó idő van menj ki a szabadba. :)
2013. nov. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!