Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hasamból szeretnék leadni...

A hasamból szeretnék leadni olyan 10 kilót 3 hónap alatt. Tudnátok olyan bevált módszereket, amikkel lemegy ez a súly?

Figyelt kérdés
Igazából a hasam lenne a lényeg mert az nagyon csúnya..:(( Alul lógós, állítólag nem nagy, de szerintem csúnya.:s utána a köldökömmel egyvonalban van egy bevágás és utána már a mellem alitti résznél igazából nincs probléma, mert haspréseztem sokat, ott már egyenes... [link] valahogy így néz ki csak felül laposabb.. Bármit megcsinálok, Diéta ,edzés minden jöhet! Kivétel a gyógyszerek! Pajzsmirígy alulműködéses vagyok, és ha nem hagyom abba a sok cukros étel fogyasztását akkor cukorbeteg is..:( 175,5cm vagyok és jelenleg 79,5 kg.:( 14/L SEGÍTSETEK!

2013. ápr. 4. 11:49
 1/5 anonim válasza:
haspréssel izmosabb lesz a hasad. vagyis a zsir alatt lesz izmos. a futás bicajozás ami fogyaszt mindenhonnan! Sok sikert !
2013. ápr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors választ!:) és azt a kis "úszógumit" mivel tudnám 3 hónap alatt eltüntetni, hogy szép formás, izmos hasam legyen? Lehetséges ez?:s
2013. ápr. 4. 12:06
 3/5 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hát figyu. van akinak vákony a lába meg a hasa is laposabb, de mégis oldalt kibuggyan a hájbáj :D de amint az elöbb is mondtam a futás a Rubint Réka szerint "gyönyörűen pucol" vagyis mindenhonnan fogysz vele. mivel feltételezem hogy nem sportolsz rendszeresen ezért a futás simán jó.aztán ha mégis akarsz gyúrni, akkor azt fután után tedd! sokkal többet ér ha már l be vagy melegedve, mintha a csacska anygal közben csinálsz 50 felülést mert kb semmit nem ér. csókszi!
2013. ápr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:) Hát heti 1x Pénteken 2 órát táncolok

Meg sokat sétálok, azt szinte minden nap 1-2 km-eket:)

2013. ápr. 5. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!