Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasi felesleg eltüntetése,...

Hasi felesleg eltüntetése, hogyan? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves lány vagyok, kb. 52-53 kg és 162 cm. Heti 3x járok vívásra, ami nagyon szépen formálja a combjaimat, de sajnos a hasamról szinte semmi sem jön le a felesleges zsírból. Van valami gyakorlat, amitől kifejezetten a hasam lesz feszes (otthon elvégezhető)? Tudom, nincs helyi zsírégetés, de olyasmi gyakorlatra gondolok, amitől elsősorban a hasat eddzi meg. Diétázom is, lefekvés előtt 2-3 órával már semmit nem eszem, sok vizet iszom, de egy kis csokit mindig kell ennem edzés előtt, különben elájulok (mint azt tapasztaltam párszor) :S Valami ötlet, tanács? Előre is köszönöm!

2013. ápr. 12. 18:28
 1/7 anonim válasza:
Szerintem ha csinálsz minden este egy pár felülést simán leadhatod az űszógumid.Tapasztalat,,
2013. ápr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sajnos a hasamról nem tudom eltüntetni a zsírt...ez nagy problémája másnak is. öröklött adottság, valakik a családban régen ilyenek voltak visszafelé nézve...sok torna, úszás, diéta...a csoki szabad, de ésszel.
2013. ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Genetika. Valamennyit lehet alakformálni irányzott gyakorlatokkal, de sajna sokat nem lehet tenni.
2013. ápr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Zyzzga válasza:

össze kéne állítanod egy diétás étrendet ahoz hogy szép feszes hasad legyen.

Emelett ezt végezheted otthon: http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474

2013. ápr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Most letöltöm az Insanity edzésprogram dvd-t, megpróbálom végigcsinálni. Kicsit félek tőle, hogy nem fog menni, de talán ezzel elérem a célomat :)
2013. ápr. 13. 11:20
 6/7 anonim ***** válasza:

irigyellek, hogy még reménykedsz...sajnos ez nem ugrik le egy edzéstől, aztán örökké kocka hasad lesz...


ilyen vagy, kész.

2013. ápr. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
próbáld ki a hídtartást minden este pár percig. ez nállam bevált:)
2013. ápr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!