Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges 2 hónap alatt...

Lehetséges 2 hónap alatt leadni az úszógumit?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok sport plusz diéta mindenképpen megteszi a hatását, de hogy teljesen-e az attól függ mekkora az úszógumi.
2013. ápr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 officialzsani válasza:
simán 1 hét allatt 1 kg is le lehet adni bár ahoz nagyon keményen kell edzeni meg diétázni és da figyelni de szerintem simán:) bár én fociztom nb 1 csapatban nekem muszály :P de neked nem feltétlenül kell izmos kockahasadlegyen meg izmos vádlid :) a kitartás a lényeg és az akaraterő:)
2013. ápr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 denevér válasza:
szia,én is ezen vagyok:D nekem vannak ötleteim hogy hogy lehetne, 2 hónapja fogyózom, 8 kiló ment le de még így is pufinak érzem magam mert néha abbahagyom:DDDD de most én is neki szeretnék komolyabban állni:) naponta csináld ezt https://www.youtube.com/watch?v=T970WP2E6i8 nekem be vállt ;) van több videója is és nagyon hatásos, változtasd meg az étrendedet is, én úgy fogok újra nekiállni hogy méregtelenítek ,és ha vége utána egészségesen étkezek. 1 héten 3or fogok futni,és majdnem mindennap a videó alapján fogok mozogni, olvastam hogy mindenképp legyen egy vagy két olyan napod 1 héten amikor nem mozogsz, mert így az izmok regenerálódnak:) remélem tudtam segíteni. neked is,és magamnak is sok sikert!:D
2013. ápr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :D Az a helyzet, hogy kondiba járok már pár hónapja (16F), és ezért ennem kell, a szénhidrátra is szükségem van mert tapasztalat, h anélkül vissza fele haladok. Nem olyan nagy úszógumi, kb 3-4 cm lehet. Az lenne igazából a célom, h nyárra ha trikóban megyek, elölről jól nézzek ki:D. Utolsónak pedig sok sikert:)
2013. ápr. 13. 16:41
 5/6 officialzsani válasza:
ohh szóval ilyen oca has izmos váll?? izmos hát?:)
2013. ápr. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A súlyzós edzések után végezz legalább 30 perc aerob edzést is futás, bicikli, ellipszis, lépcsőzés stb. Ezek égetik a zsírt. A súlyzós edzés lemeríti a szénhidrát raktáraidat így az edzés végén végzett zsírégető edzés majd a zsírt fogja.
2013. ápr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!