Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha heti 3x-4x futok 45 percet...

Ha heti 3x-4x futok 45 percet (kb 3km - tehát kocogás inkább) és sok nyers zöldséget, salátát és húst eszek, akkor érhetek el fogyást?

Figyelt kérdés

163 cm, 70 kg és lány vagyok...

Szénhidrátot mellőzöm, max reggel egy kis almás-zabkása. Azon aggódom, hogy nem kevés-e a mozgás,ennyivel lehet-e eredményt elérni, ha hosszú távon csinálom?

A vízfogyásztásomat is próbálom növelni, mert az kicsit még siralmas, de próbálkozom.


2013. ápr. 16. 12:50
 1/7 anonim válasza:
Én ugyanezzel próbálkozom, én is 3 km-en. Eddig úgy tűnik beválik, pár hete csinálom. És naponta 2 liter vizet iszom max (Sajnos én sem tudok nagyon sokat). Én 175 cm, és 90 kg vagyok.
2013. ápr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És miben látsz változást, amitől úgy érzed hogy beválik?
2013. ápr. 18. 09:09
 3/7 poiu ***** válasza:
Ez abszolút működik. Ne koplalj.
2013. ápr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Bocsi a késői válaszért, első vagyok. Én abban látom a változást, hogy izmosodom, érzem, hogy átalakul izommá, több az energiám is. Súlyban eddig nem jelentős, remélem ezután majd ez következik..:)
2013. ápr. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Még mindig első vagyok. És te hogy haladsz a módszerrel? Van már eredmény?
2013. ápr. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia!

1,2 kg mínusz :) Nem sok, de 2 hétre végül is nem rossz :)

Viszont azt hittem pár alkalom után könnyebben megy majd ez a táv, de van mikor még ennyi sem sikerül. De azért nem adom fel, csak úgy gondoltam szép lassan kitolom majd a célt... :)

Neked könnyebb lett?

2013. ápr. 29. 10:24
 7/7 anonim válasza:
Nem, sajnos ezt én is észrevettem. Nem birom én sem sokkal jobban, mint amikor elkezdtem. Nem rossz szerintem se az 1,2 kg, nekem is csak 2 kg ment még le, de úgyis a heti fél kg fogyás az egészséges..:)
2013. ápr. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!