Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így fogyhatok? Lent

Így fogyhatok? Lent

Figyelt kérdés

R. Fehérjesék vizzel

t. Alva vagy joghurt

e. Ami vann de megvalogatom

U. Alma v semmi

v. Fehérjesék


+

Ugrokotlezés, szobabicaj, torna


2013. ápr. 30. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
picit kevésnek tűnik nekem. Ennél szerintem jobban utána kéne járnod,hogy milyen is legyen a helyes étrend. Jó,hogy van sok fehérje az étrendedben,de a legtöbben(és köztük én is) azt javasolják,hogy csak a bevitel felét fedezd porokból. A tízórait és az ebédet felcserélném,reggelire meg valami szilárd ételt is fogyasztanék ennyi sport mellett. a vacsorát hagyhatod,az jól hangzik úgy,estére nem is kell több. ebédnél meg sajnos nem elég a "körülbelül" és a "belefér" meg a "jó lesz ez is",ha jó eredményeket szeretnél elérni.:) Fogyni fogsz vele,az biztos,de sajnos az ilyeneket fenntartani,vagy hízás nélkül abbahagyni nagyon nehéz. Elég bonyolult ez,nem akarlak fölösleges szövegeléssel nyúzni,de mindenképp tanácsolom,hogy mind a táplálkozással,mind az edzéssel és az egyéni energiaszükséglettel kapcsolatban is keress rá dolgokra. Sajnos nekem 2-3 évbe telt kitapasztalni,mikor csinálok állatságokat,tönkretéve az anyagcserém vagy a szervezetem,és mikor tudom tartani az eredményt hosszútávon. Spórolj meg ennyi időt magadnak azzal,hogy alaposan utána jársz. Sok sikert!:)
2013. ápr. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
első vagyok,bocsi,elírtam. a tízórait és az uzsonnát cserélném fel.:)
2013. ápr. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm, rendes vag. :D

lehet h kevés, de nem tudom it egyek ami még belefér a fogyókúrába.

paleo diétára meg ninc pénzem, meg szerintem nehéz is tartani. Én nem birnam ki.

2013. ápr. 30. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!