Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nekem 5-6 kg-ot kellene...

Nekem 5-6 kg-ot kellene fogyni, nem sok. De ami fontosabb, hogy nekem egészségügyi okok miatt kellene tartanom a diétát. De miért nem tudom tartani?

Figyelt kérdés
Pedig fontos lenne tartanom a diétát, ha nem tartom, akkor nagyon beteg vagyok. Még sem vagyok képes ellent mondani a rossz ételeknek. Miért?
2013. máj. 2. 19:33
 1/5 A kérdező kommentje:

Illetve tudom az okot: STRESSZ.

Egyszerűen nem tudom kezelni és ha bestresszelek, bepánikolok, akkor eszek, pocsék ételeket, csokit, kenyeret stb.

2013. máj. 2. 19:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Rendszeres sport csökkenti a stresszt.
2013. máj. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak nincs időm, de próbálkozom.
2013. máj. 2. 20:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is mindig azt mondogattam, hogy nincs időm, de hidd el lehet rá szakítani. Nekem is zsúfoltak a napjaim - nem kicsit -, de napi 20-30percet tudsz rá szakítani és már az is több, mint a semmi! :)
2013. máj. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinek arra van ideje, amire időt szán.

Nekem is nagyon nehéz beilleszteni a heti 3-4-szer 1 óra edzést, de megteszem, inkább nem tévézek vagy netezek annyit.

2013. máj. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!