Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tapasztalatokat, véleményeket...

Tapasztalatokat, véleményeket várok. Leírnátok?

Figyelt kérdés

Szóval...tudom 100 ilyen kérdés van,de ha van kedved elolvasni és esetleg válaszolni azt megköszönném.:)

Lássuk: mindig is problémám volt a túlsúllyal,leadtam majd duplája visszajött...21 éves vagyok,1,5 éve szültem,de én már baromi nagy túlsúllyal kezdtem.....100 kg vagyok és kb. 165-170 cm.

Belátom a hibáimat,kevés az akaraterőm,főleg mikor este hazajön a párom és vacsizik....egyszerűen nem merek neki állni, mert félek, hogy belebukik, nekem a legnagyobb problémám,hogy nincs mi motiváljon(persze csini rucik stb..de mégsem jön össze).Pár hete forog az agyam a téma körül. Gondoltam felteszem kérdésem/kérésem,és ha esetleg lennétek olyan kedvesek és megosztanátok velem sikereiteket,illetve, hogy mi/ki motivált.Hogy sikerült leküzdeni a kis "ördögöt"?Mennyivel kezdtétek,mennyi időbe telt,mikor volt szemel látható a fogyás..?:)Nagyon szépen köszönöm előre is!:)Sziasztok!


2013. máj. 10. 01:03
 1/1 Simon0211 ***** válasza:
A hozzád hasonló személyeknek, akik bár motiváltak, de még sem elég kellően mindig a saját személyes módszerem ajánlom. Kezdj el étrend naplót vezetni! Így bármikor visszanézheted mikor és mennyit ettél és kicsit hajtani fog a tudat mikor szembesülsz a "bűneiddel". Bár az emberek tudják a hibáikat, mégis hajlamosak félretenni azokat mind addig amik kész tényként valaki vagy valami szemükbe nem mondja. Alakíts ki egy étrended amit próbálsz mindig követni és közben mindig készítesz egy fotót az ételedről mielőtt megeszed. Nap végén csupán öt percet rászánva beírod egy WORD-es dokumentumba mikor és mit ettél és feltöltöd a képeket is. A képeket nagyon fontosnak tartom a vizualitás szempontjából!!! És mikor lesz látványos. Egy egészséges (minden ostoba sztárdiétától mentes), mindenféle koplalás és önkinzás nélküli diétás étrenddel heti 1 kiló körüli fogyás az ideális és 1cm a haskörfogatból. Ehhez is segít az étrendnaplód h lásd a heti eredmények után hol érdemes változtatni az étrendedben.!!! Sok sikert ;)
2013. máj. 10. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!