Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy tábla tejcsokit le lehet...

Egy tábla tejcsokit le lehet dolgozni?

Figyelt kérdés
Csinálnék egy 40 perces intervallumos edzést(+ bemelegítés, nyújtások), meg este elmennék aerobozni 50 percet. Kb 500-530 kcalról van szó.
2013. máj. 11. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
hát is-is. lehet hogy elég lesz.40perces intervallumos futás nálam 250kcal. Nem tudom az aerobic van-e olyan kemény.
2013. máj. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ugra-bugra aerobic, hanem tempós "séta-futás", lépcsőzés.
2013. máj. 11. 11:44
 3/5 anonim válasza:
ha nem akarsz hízni és hajlamos vagy rá, akkor miért eszel csokit?
2013. máj. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hülyeséget csináltam ezzel tudom. Most keresgélek némi választ az edzéssel kapcsolatos kérdéseimre, és összeállítok majd egy programot is. Egy hétig kibírtam csoki nélkül, úgy gondolom képes vagyok lemondani is róla, viszont ma nagyon lecsappantam morálisan. Ezt kell kiküszöbölnöm és már sínen leszek. Szóval alapokkal tisztában vagyok, már csak az akaraterőmet kell felturbózzam.
2013. máj. 11. 12:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Dragam en naponta tobbet eszek mint egy diszno es nemhizok mert napi 1orat MOZGOK SPORTOLOK.pedig kv@ hizekony vagyok..sosem fogyoztam csak elkezdtem edzeni a sok kaja melle...persze ha tulsulyos vagy akkor hanyagold a csokit de ha 5-10kg a felesleg akkor egyel ne kinozd magad a lenyeg h mozogj mindennap.
2013. máj. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!