Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyenkor?

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Hétköznap 5kor kelek a suli miatt. Szeretném úgy kezdeni a reggelt hogy egy negyed/fél órát mozgok, reggelizek és úgy indulok suliba. Szerintetek emiatt keljek 4:30kor? Csak az annnnnyira de annnyira korán van. Megérné? Vagy elég ha délután mozgok? Csak mondjuk reggel több energiám lenne.. és jobban indulna a napom.:( Szerintetek mit csináljak?

2013. máj. 12. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mikor mész lefeküdni. Ha 8kor már lefekszel, akkor végülis 4:30ig 8 órát alszol, ami azért már pihentető. De szerintem elég ha délután mozogsz de legyen inkább olyan egy óra torna/sport
2013. máj. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Na pont ez az, negyed/fél óra mozgás kevés, min. 40 perc és olyan 1 óra között lenne értelme, tehát az már 4.00 vagy 4.20-as kelés


Reggel meg semmi tápanyag nincs benned, ez se jó.


Inkább este

2013. máj. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm :)
2013. máj. 12. 13:40
 4/7 anonim ***** válasza:

kedves második, hülyeséget írsz már megbocsáss


épp hogy a reggeli mozgás beindítja az anyagcserét, idealizálja a nappali aktivitáshoz szükséges folyamatokat, elősegíti a bélmozgást, pár légzőgyakorlat pedig teljesen felfrissít. ha rákeresel, rengeteg helyen javasolják a reggeli tornát, futást, mozgást éhgyomorra! olyankor amúgy is hatásosabb - csak úgy megjegyzem -, de oda kell figyelni, hogy utána egy órán belül vegyünk magunkhoz táplálékot és igyunk eleget

Mozgás előtt is célszerű inni 1-2 pohár vizet, a legjobb langyosan

Ha viszont ilyen korán kelsz fel, vigyázz, mert reggel és délután 4 órakor a legalacsonyabb a vércukorszintje az embernek. Szerintem megérné, tényleg jobb lesz tőle a közérzeted egész nap! :)

2013. máj. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok

ha csak pár mozdulatsort csinálsz, és kb negyed órát szánsz rá, már az is rengeteget számít

nem muszáj mindjárt kilométereket sprintelni

2013. máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én minden reggel 4:30-kor kelek és este hatkor érek haza. mégis van időm másfél órát edzeni és kialszom magam.

hogy csinálom?

2013. máj. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ennek örülök:))köszönöm!
2013. máj. 15. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!