Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet könnyen és...

Hogyan lehet könnyen és gyorsan megszabadulni a narancsbőrtől? 15l

Figyelt kérdés
Narancsbőrős a combom, és a fenekem, s a hasamon nincs, de nem szeretem ahogy lépek és rezeg:D. Hogyan szabadulhatok m eg az utálatos narancsbőtől könnyen és gyorsan? Esetlegg egy pár kilótól is? Tudtok valami módszereket, vagy esetleg valamilyen fitnessvideót? Mennyit kéne egy nap mozogjak? Help me please! Itt a nyáa és szégyellem kitenni a lábom

2013. máj. 12. 19:45
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
S elfelejtettem mondani, hogy a szüleim nem engedik, hogy krémeket használjak, ami segit a narancsbőr eltávolitásában
2013. máj. 12. 19:48
 2/16 anonim ***** válasza:
hámozóval
2013. máj. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
le kell fogyni, a narancsbőr ilyen fiatalkorban leginkább emiatt van. sőt sokan narancsbőrnek hiszik ami nem az. kép nem ártana.
2013. máj. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
jahh kép :DD
2013. máj. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
le kéne adnod pár kiló zsírt a fenekedről és a combodról. pl paleo étrenddel ez sikerülne és a narancsbr ellen is jó. akkor is ha vékony vagy és narancsbőrös, akkor is segít
2013. máj. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Vega étrenddel tudsz hamar lefogyni, és méregteleníteni, amivel a narancsbőröd is fokozatosan eltűnik! De gondolom, ha a szüleid nem engednek krémeket használni, akkor azt sem fogják megengedni, hogy vegetáriánus legyél. ;(
2013. máj. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
szerintem sporttal,sok vízivással.. én rajtam van 10kg felesleg simán de alig narancsbőrös a combom/fenekem a sok sportolástól heti 5x1 óra kemény edzés jót tenne neki és ha lehet minél kevesebb egészsgételen étel
2013. máj. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kedves #7, heti 5 x1 óra kemény edzés ellenére hogy lehet rajtad 10 kg súlyfelesleg? Lehet, hogy az étrendeddel van baj!
2013. máj. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Úgy lehet,hogy mivel elkezdtem egy hónapja fogyózni emeltem az edzés adagot heti 11re és visszafogtam az étkezést..mert hájam azért van. De a narancsbőr nálam csak akkor látszik,ha megfeszítem,ellenben a nem sportoló velem egyidősekkel,akiknek borzalmas a bőrük a sport hiánya miatt. Őszintén büszke vagyok magamra,hogy nem járkál már a fejem előtt a habos sütemény és sült krumpli :D
2013. máj. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
na szóval ez előtt felettem egy nap alatt 2 tábla csokit meg 5 zsemlét,2 tányér ebéddel blabla de sportolni mindig is szerettem..nem is volt meg mindig a heti 5 max. 3-4..
2013. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!