Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet könnyen és...

Hogyan lehet könnyen és gyorsan megszabadulni a narancsbőrtől? 15l

Figyelt kérdés
Narancsbőrős a combom, és a fenekem, s a hasamon nincs, de nem szeretem ahogy lépek és rezeg:D. Hogyan szabadulhatok m eg az utálatos narancsbőtől könnyen és gyorsan? Esetlegg egy pár kilótól is? Tudtok valami módszereket, vagy esetleg valamilyen fitnessvideót? Mennyit kéne egy nap mozogjak? Help me please! Itt a nyáa és szégyellem kitenni a lábom

2013. máj. 12. 19:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Sehogy. Megszerezni se volt könnyű és gyors. Tudom, hogy itt a GYIK-on ezek a legfontosabb kulcsszavak, hogy könnyen, gyorsan, ingyen, házi praktikával, fontos, sürgős, de ezek a kérdések kulcsszavai, nem a válaszokéi.
2013. máj. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
vegetáriánus semmi félképpen ne legyél, ha nem akarod hogy teljesen tönkremenjen a szervezeted
2013. máj. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha valaki vegetáriánus , mint én is, akkor nem hogy tönkremegy, hanem pont megtisztul, és helyrejön a szervezete. Persze a vegetáriánus nem azt jelenti, hogy ezentúl a pörköltet otthagyod, és csak a nokedlit eszed meg. Kellenek hozzá bizonyos ismeretek. Ha valaki nem ért hozzá, ajánlatos egy, a témával foglalkozó könyvet elolvasnia.

Én 173cm vagyok és 55kg, sportolok, és tele vagyok energiával, szóval a vega étrend megfelelő!

2013. máj. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

13

én meg 194cm és 86kg

2013. máj. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

nekem meg a kajáim több mint fele állati (hús, tojás) és így érzem jól magam és szálkás vagyok + kockás has:)

vegetáriánussal az a gáz, hogy esznek gabonát... talán a nyersvegán, akik nem esznek gabonát, az jobb. meg én, ha vega lennék, pl kókuszsírt ennék, meg tojást is :D meg halat(bár az drága), sztem nem lennék vega :DD

2013. máj. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Igazából eléggé sz.r az, ha egy 15 éves lánykának narancsbőre s súlyfeleslege van. Mozgásszegény életmód. A mindennapos tesi az lóf.sz, tapasztaltam, hogyan folyik: leül a tanár, köré a gyerekek 90%-a, s beszélgetnek meg mutogatnak egymásnak videókat, fotókat a menő, 'überkirály' telefonjukon. A maradék meg rájön, hogy a labdapattogtatás és a fogócska, ami nekik maradt. (Azoknak, akik nem lusták.) A vega étrend nem megvetendő, van több változata, nem muszáj mindjárt vegánnak lenni. Tessék a témának utánajárni, megfelelő szakirodalom áll rendelkezésre. Én nem vagyok vegetáriánus, de nem is zabálok. Nem vetem meg az édességet, sem a lángost, sőt még a zsíroskenyér is lecsúszik. 175/53 vagyok. Testzsírszázalékom a megfelelő tartományban mozog. Miért? Mert tudok magamnak is nemet mondani, s a friss levegőn mozogni. Ezt a kettőt kell megtanulni. És nézegessél videókat, sok olyan van, amihez otthon is fellelhető eszközök vannak szerepeltetve. (Ásványvizes flakon, szőnyeg, kanapé, gumilabda.) Lényeg a türelem. És ne mérgezd magad krémekkel. Próbáld meg a fahéjolajos testtekercselést, ennek is utána tudsz járni. Mozgás előtt bizonyos mennyiségű olajat elkeversz egy krémmel, bedörgölöd a kritikus területre, s jó alaposan betekered folpack-ba. Így futsz, mozogsz, ...égetni fog, kipirosodsz mocskosul, de használ. Nem tudom az arányokat, nézd meg valahol!


22L

2015. dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!