Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ehetnék holnap reggelire?

Mit ehetnék holnap reggelire?

Figyelt kérdés
van itthon hagyma, paradicsom, abonett, sima fehér kenyér, sonka(de ez nem biztos), sajt, vaj, tojás, főzőkolbász, natúr joghurt, műzli, lekvár, nutella, vajkrém, alma.. más most így hirtelen nem jut eszembe.. de ezek közül mit ehetnék? mivel és hogyan?
2013. máj. 14. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
A vaj, kolbász, lekvár, nutella, vajkrém nem igazán fogyis. Bár kis mennyiségben minden beleférhet a kalóriakeretedbe.
2013. máj. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én csinálnék rántottát paradicsommal:) vagy paradicsomot beletenném joghurtba,és picit megsózva azt enném. Müzlit nem tudom,milyen,mert ha magos-aszaltgyümölcsös,azt is ehetsz joghurttal,de abonettet is,csak szerintem azzal nem laksz jól :D hagymát nem kéne,mert gondolom mész valahova,de végülis tehetsz a tojásba(a sárgájából ne sokat egyél azért)És persze ha van sonka végül,azt is ehetsz,amivel gondolod ezek közül a verziók közül.:)
2013. máj. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ami ezek közül ehető:


hagyma, paradicsom, sonka(már ha tényleg van és húsból van) tojás, kolbász, esetleg a vaj, alma(ami nem reggelire kellene, jó lesz nappal később).


Eheted ezeket nyersen, vagy összepirítva.

2013. máj. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!