Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi egy nagy tányér szalmakru...

Napi egy nagy tányér szalmakrumpli és egy tükörtojás hizlal, ha semmi mást nem eszem?

Figyelt kérdés
Imádom a szalmakrumplit és ne szidjatok le a táplálkozási 'szokásaim' miatt, csak arra lennék kíváncsi, hogy ez így mennyi kalória, hízok, ha más ételt nem fogyasztok?
2013. máj. 16. 21:00
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy krumplival akarok fogyni, hülye nem vagyok. Nem akarok meghízni a krumplitól és az volt a kérdésem, hogy ha napi egy tányérral megeszek de egyebet kb. semmit, akkor el fogok-e hízni. Az csak a ráadás, hogy Rubint Rékázom, amitől várom az 1-2 kiló fogyást és feszesedést.
2013. máj. 16. 22:25
 12/34 anonim ***** válasza:
Táplálkozásharcművész, egyébként egyet szoktam érteni veled, de ma mi van veled, ittál?
2013. máj. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Taplalkozz egeszsegesen, annyit egyel amennyi epp kell a szervezetednek. Ne lakjal el. Valassz valamilyen mozgasformat. A krumpliban is van vitamin, de sulve ne edd, csak nagyon ritkan esetleg. Fove egeszseges, de ugy sem kell tulzasba vinni.

Az ironikus kommenteloket pedig ne vedd szamva.

2013. máj. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
39%
Ha külön eszed a krumplit, és külön a tojást (mindkettőt eheted párolt zöldséggel, salátával), akkor teljesen jó. A Testkontrollnak felel meg, amivel lehet fogyni.
2013. máj. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Így van..és én ennék is csak zöldséget meg fehér húst, de a fenének sem fussa a pénzből, amivel gazdálkodnom kell. :S A krumplit nagyon szeretem és ez mamámnál megterem, szóval ingyen van, azt lehet mondani. :S
2013. máj. 16. 22:31
 16/34 A kérdező kommentje:
Kedves 14-es, köszi a válaszod! Ilyen esetben a krumplit akár süthetem is? Vagy így is jobb, ha főve eszem?
2013. máj. 16. 22:32
 17/34 anonim ***** válasza:
50%

Elnézést a hangvételért, nagyon rosszul fogalmaztam.


A többiek segítenek, én nem ajánlom a tömény szénhidrátot - krumplit - mert minden ami felviszi az inzulinszintet az igazából hízást is okoz. nyilván nem egy étkezés alatt.


Edzésnek bodyrockozz (vagy zuzana light) RR helyett, értelmesebb. Vagy egészítsd ki, váltogasd ilyen edzésekkel is, ha otthon tornázol.


Nem sértés volt a 14 éves IQ szint, csak ez a krumplievő skérdés sajnos erre hajazott, rosszul írtam. Biztos valami van a fejemmel, még egyszer elnézést.

2013. máj. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Igen, nyugodtan sütheted a krumplit jó minőségű disznózsírban, ha teheted, akkor mangalicazsírban. Táplálkozásharcművész pedig jó fej különben, csak most rossz napja volt:)
2013. máj. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem figyelek oda a táplálkozásomra,mert imádok mindenfélét össze enni :p :) de még sosem híztam el. mondjuk sportolok már jó ideje (heti 3x1,5 óra) és mázlim van,mert egyáltalán nem vagyok hajlamos a hízásra.

Szerintem,ha bármilyen pörgős edzést (különböző videókra gondolok)csinálsz hetente többször,azzal már - magasan az átlag felett vagy - karban tudod tartani magad,még ha nem is eszel olyan hűde egészségesen :) (persze előnyösebb lenne)



Én eddig leginkább rossz napján találkoztam Táplálkozás H.-val, de ez most tök pozitív,hogy elnézést kért :)

2013. máj. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Mi van itt mindenkivel? Egy diétában sem, sőt az életed más szakaszában sem megengedhető az, hogy egy nap ne egyél mást csak egy tányér szalmakrumplit. Normális vagy? Ha így lehetne fogyni, akkor csak sovány emberek mászkálnának körülöttünk. Én is nagyon szeretem például a pezsgőt, ha csak ezt innám egész nap le tudnék fogyni? Mielőtt ilyen hülye kérdéseket felteszel, kicsit olvass utána, hogy is működik az emberi test, mert megsúgom kurv@ra nem arra találták ki, hogy ezeket a monodiétákat tolerálja. Nem is értem mit tépem a szám, a te életed, a te egészséged, azt csinálsz amit akarsz.
2013. máj. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!