Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi egy nagy tányér szalmakru...

Napi egy nagy tányér szalmakrumpli és egy tükörtojás hizlal, ha semmi mást nem eszem?

Figyelt kérdés
Imádom a szalmakrumplit és ne szidjatok le a táplálkozási 'szokásaim' miatt, csak arra lennék kíváncsi, hogy ez így mennyi kalória, hízok, ha más ételt nem fogyasztok?
2013. máj. 16. 21:00
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

20-as


Kicsit jobban értelmezd a szöveget, vagy olvasd el az előző kommenteket...

Nem diétának szánta ezt az étrendet,arra volt kíváncsi,hogy ha sok krumplit eszik,de mozog mellette,akkor nem fog e elhízni...

2013. máj. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

De ezt én sem értem.

Kérdés: napi egy tányér szalmakrumpli, egy tükörtojás és semmi más.

Nálam ez azt jelenti, hogy ezt eszi egész nap. Nálatok nem? És mellé "mozog" napi 20 perc rubintréka, ami lehet tunyaháziéknál mozgásnak számít, de abszolútértékben nem éppen.

Mindezek alapján sanszos, hogy nem fog elhízni, de hogy rohadtszarul fog kinézni, és rohadtszarul fogja érzeni magát, az garantált.

Vagy mit értek félre?

2013. máj. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Sajnos én úgy szoktam meg, hogy napi egyszer eszem (általában). Életemben nem reggeliztem, SOHA, plusz valami gyomorbajom is volt ami miatt nem bírom a sok ételt, ünnepekkor mindig beteg vagyok de tudom tisztán, hogy ha napi egyszer eszem nem lesz baj mert nem fog fájni a gyomrom, azt meg tudom szépen emészteni és nem durran be úgy, hogy mozogni sem bírok.

Most 49 kiló vagyok, 162 centi, nem vagyok abszolút sovány, régen soványabb voltam. Fenekem az van egy rendes :D és 1 kiló zsírt minimum leadhatnék, de sokat Rékáztam és lehet egyeseknél ez nem mozgás, de nálam igen, az izomzatommal nincs semmi baj, egyáltalán nincs elsorvadva.


Utolsóelőtti, köszönöm szépen, hogy helyesen értelmezted a kérdésem. :)

2013. máj. 17. 15:00
 24/34 A kérdező kommentje:
Tunyaháziéknál ez a mozgásforma nagyon bejön, mivel a térdem nem bírja a futást (és amúgy is ki nem állhatom, sajnos, pedig tudom jobban pucol és igazi lapos hasam úgy lenne).
2013. máj. 17. 15:01
 25/34 anonim ***** válasza:

Nem csak ez a két alternatíva létezik mozgásra.


Ja meg azt kihagytam, hogy 1 kiló zsírt kb le se lehet mérni a testen, már az is rejtély, hogy a nők hogy állapítják meg, mennyi rajtuk a felesleg, 2-3 kiló plusznál is már destabilizálódik a dolog, 1-nél meg aztán végképp. Szóval hogy jött ez ki? És honnan fogod tudni, ha sikerült, és hogy valóban csak zsírt adtál-e le?

2013. máj. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Izomból is veszítenék valószínűleg, ami nem baj, mert mellette még formázom az izmaimat.

Nem mértem le, nem akarok testépítő lenni vagy ilyesmi, tehát nem foglalkozom a dologgal profi szinten, csal látom, hogy a hasamon azért össze tudom fogni a zsírt, nem egészen kötőszövet van ott, de kevés, úgyhogy elég lenne 1-2 kiló.

Tudom nem csak ez a két mozgásforma létezik, de sajnos szobabiciklim nincs, terembe nem járhatok le mivel a havi bérlet számomra elég sok és egyetem mellett amúgy sincs időm minden másnap 2 órát erre szentelni.. Görkorim nincs de nem is tudok, benti kardió edzést még nem tudtam kitalálni magamnak, tehát tornázom Rékára.

2013. máj. 17. 15:17
 27/34 anonim ***** válasza:

Az első mondatot nem biztos, hogy értem. Tehát ha vesztesz is izomból, az azért nem baj, mert később úgyis visszaszeded? (mondjuk ezzel az "étrenddel" tuti nem, már csak azért sem, mert ezzel akarsz fogyni, és ami fogyásra jó (ez nem), az izmosodásra nem).


Aha, sejtettem én, hogy valami zavar lesz a Zerőben :D Azt hiszed, hogy ha a hasadon összefogod a zsírt, akkor az 1-2 kiló, és az onnan majd mind le fog menni az az 1-2 kiló? :D Hát... nem :D

2013. máj. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Bodyrock TV / Zuzana Lighat.


A napi 1 étkezés nem feltétlen baj, ha az minőségileg rendben van :$

2013. máj. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Wash, ha csak szapulni tudsz de normális tanácsot adni nem, akkor inkább ne írj, oké? :)

Tudom, hogy nincs helyi zsírégetés, a hasam az csak egy példa volt de látom nem mindenkinek világos.


Köszi, utolsó!

2013. máj. 17. 16:27
 30/34 A kérdező kommentje:
Utánanézek ezeknek!
2013. máj. 17. 16:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!