Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? Melyik a...

Melyik a jobb? Melyik a hatásosabb? A Testkontroll vagy a 90 napos diéta?

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 14:47
 1/5 anonim válasza:
91%

TESTKONTROLL!!!

én csak egészségesebben akartam étkezni, erre lefogytam egy hónap alatt 4 kilót. Nem is tartottam be mindent, csak a szétválasztásokat. Rengeteg gyümölcsöt is ettem. Egyáltalán nem éheztem és tényleg kevésbé is voltam fáradt. Nem fogyókúra ez és ezért jó. Életmóddá válik ha ügyes vagy, és nem lesz többé súlyproblémád. Én most szülés után is csinálom és már kevesebb vagyok, mint szülés előtt. Csak javasolni tudom. Sok sikert!!

2009. okt. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
bocsi, kevesebb a súlyom, mint mikor teherbe estem. (szülés előtt azért volt rajtam pár :D )
2009. okt. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindkettő rossz.

A sportolással egybekötött egyénileg megtervezett étrend a leghatásosabb.

Az étrendnek komplexnek kell lennie és egészségesnek.

A szervezetnek az összes tápanyagra szüksége van és folyamatosan ,minden nap meg kell kapnia. hogy ne kelljen raktároznia.

Viszont az emésztés, anyagcsere sebessége egyénenként más és az aktivítási szintek is erősen eltérőek.

Ezért nem lehet konkrét mennyiségekről, kalóriákról beszélni.

Én 2000-2500 kilokalóriánál szoktam fogyni, másnál ez hízáshoz vezetne.

A csodadiétákban mindenesetre nem szabad hinni.

2009. okt. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az első vagyok.. Hát, a testkontroll-ban épp az a jó, hogy nem fosztod meg magad semmitől. Mindenfajta ételből ehetsz, csak a csoportosításra kell figyelned. Ezen kívül hangsúlyozza a testmozgást is. (el kellene olvasni a könyvet talán?? :) )
2009. okt. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :) Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!! Akkor megpróbálom a Testkontrollt, remélem nekem is jó lesz:) Olyan 4-5 kilót szeretnék leadni, na meg egészségesen táplálkozni:) Köszönöm szépen a válaszokat!! Ez nagyon aranyos volt, amit írtál, h "bocsi, kevesebb a súlyom, mint mikor teherbe estem. (szülés előtt azért volt rajtam pár :D )" :)) Akkor tényleg jó lehet a Testkontroll, ha kevesebb lett a súlyod, mint mikor teherbe estél! Köszi szépen!! Én is kipróbálom:) További szép napot!

Sziasztok:)

2009. okt. 10. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!