Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Abo Nett kenyérből mennyit...

Abo Nett kenyérből mennyit nem gáz megenni egy nap uzsonna+vacsira? Ha nekem kiteszi a szénhidrátomat 1 100g csomag uzsira és vacsira az soknak számít?

Figyelt kérdés
Natúr 100grammos Abo Nett, a felét megeszem délután 4kor, a másik felét meg este sajttal és paradicsommal. Sok? A reggelik és az ebédek nagyon kalóriaszegények!!!

2013. máj. 28. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Én fogyókúra alatt egyáltalán nem eszem gabonát, csak húst, és zöldséget. Szerintem sok, mert tápérték nélküli szénhidrát.
2013. máj. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, és a sajt is felejtős, max. mozarella, a salátába belekeverve.
2013. máj. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

én a húst utálom, nem vagyok vegetáriánus, csak valahogy utálom, nagyon gabonaféle és sajt párti vagyok

sajtból mindig zsírszegényet eszem, csak azt nem tudom, hogyan, miből legyen a délutáni, esti szendvicsem, hogy passzoljon a diétámba

am, csak egy 3 kiló felesleg volna amitől meg kéne szabadulni

2013. máj. 28. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:

a mozzerella is zsíros ám :)

este ne egyél ennyi ch-t inkább túrót,vegyél fehérjeport ha nem idegenkedsz túle

2013. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Először is az abonett.

Nekem 2 darab a tízóraim és 2 az uzsonnám. Szerintem sok egy kicsit amit te írsz.

2013. máj. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!