Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fiúk/lányok! Kifogyózna/edzene...

Fiúk/lányok! Kifogyózna/edzene szívesen velem? 16L, Bp.

Figyelt kérdés
Eddig egyedül csináltam,úgy egy hónapja,de arra gondoltam,mi lenne ha valakivel együtt folytatnám,hátha úgy jobb lenne,mert az ismerőseim közt senki sincs(vagy ész nélkül áll neki gyúrni/koplalni),és eléggé magamra maradtam a témában.:D Igazából nem nagy felesleg van rajtam(170/65-67),csak szálkásítani szeretnék,eszerint is étkezem,és minden nap 1 vagy 2 órát edzem.(vagy szobabicikli,vagy futás,vagy valami hasonló,reggel-este) Nyár végére terveztem elérni a célom(látványra megyek,nem súlyra,de úgy 8-10 kg a cél),de persze az életmódot utána is folytatnám,és persze utána is gondoltam tartani a kapcsolatot.:)

2013. jún. 1. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
én
2013. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem is lenne.
2013. jún. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!