Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lement 7kg, de már 2 hónapja...

Lement 7kg, de már 2 hónapja stagnál a súlyom. Miket egyek?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__43..

Lehet, hogy azt írtátok, ne reggelizzek redese, de min kell 1 szelet kenyér, hogy kibírjam a sulit 10ig, amikor is megit éhes leszek.

Mit vigyek suliba tízórainak?

Melyik gyümölcsöket ehetem nyugodtan ezek közül: banán, zöldalma, cseresznye, őszibarack?

Kalóriabázison mident becsületese vezetek, redesen mindent beállíottam, de továbbra is stagnál a súlyom

[link]


2013. jún. 2. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Reggelire minimum a szelet kenyér, vagy 1 zsemle mindenképp kell, valami joghurt, hasonló sem ártana mellé.

A banánt, cseresznyét, és egyéb, u.n. édes-gyümölcsöket kiiktatnám a rendszeres étkezésből. Persze esetenként 1-1 szem bűnbe-esés előfordul, de helyette inkább egyéb enyhén savanyú almát, körtét, vagy rágj el nyersen egy lédús paradicsomot, hasonlót.

Húsokat inkább főzd, párold natúr, mint süsd, vagy egy jó kis zsíros pörköltként készíted el, mert már az is kívánja a magas ch-tartalmú köretet (nokedli, rizs stb.)


Mozogj minden nap, ha futni nem tudsz, akkor legalább egy órás sétát iktass be, mert az nem elég, hogy nem eszel, mozogni is kell!

2013. jún. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Fuss sokat reggeli re egyél pl. Kefirt vagy joghurtot kiflivel, könyű ebédeket pl. Sali és kevés és könnyű vacsorát
2013. jún. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Ellent kell mondanom az elsőnek...

A gyümölcsevés még viccesen fogalmazva sem bűn. A banánt lehet, hogy érdemes óvatosan kezelni, a többi miatt nem aggódnék, teljesen természetes friss idénygyümölcsöt enni s nem valószínű, hogy attól híznál el, bár sokan szeretik ezt a képet festeni.

A hús elkészítésénél én inkább a sok zsírt ajánlanám, ha nem lenne fontos alappillér véleményformákásomban az óvatos "nem vagyunk egyformák". Nekem és sokaknak a zsírosabb elkészítés jön be, az laktatóbb és egyáltalán nem igényel maga mellé tésztafélét vagy gabonát, hanem zöldségeket.

A kenyértémába most nem akarok belemenni, én nem eszem glutént, mert érzem, hogy nem jó nekem (s nyilván nincs _szükségünk_ kenyérre, semmi nincs benne, ami kell és ne lehetne jobb forrásból megszerezni), de Te valószínűleg még nem tartasz ott. Azért megpróbálkozhatsz más ételekkel is, ha gondolod, tojás, zöldség, olajos magvak, miegymás.

2013. jún. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, jöhetnek még válaszok.

Heti 5 tesm van+kosáredzések és hazafele a villamosig 8 percet, a busztól 13 percet gyaloglok minden nap

2013. jún. 2. 12:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen egyet értek az előző szólokkal!!!!!!

Vagy menj biciklizni egy órát:)

2013. jún. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as! Tudsz olvasni?

... az édes gyümölcsöket kiiktatni... pl. banán, cseresznye, stb.

... helyette inkább savanyú alma, körte, és egyéb gyümölcsök


Nem azt írtam, hogy ne egyen gyümölcsöt, hanem válogassa meg, hogy melyiket eszi!!!!


Hogy egyesek olvasni nem tudnak, vagy lusták végigolvasni mások válaszait, csak lehurrogni tudják, valami rémes.

2013. jún. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!