Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tiniknek lenne kedve velem...

Tiniknek lenne kedve velem "együtt" fogyni? Hogy íg tartsuk egymásban a lelket, mert én így feladnám :/

Figyelt kérdés

én így a nyáron szeretném csinálni, de lehet tovább is folytatom

olyanra gondoltam volna aki kb velem egyidős, kb ugyanannyi kg-k vagunk vagy annyit szeretnének fogyni...stb

ha va kedved írd idr le, hogy Te mire gonndoltál, meg hogy hány éves vagy...akkor írok privátba


2013. jún. 4. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
15 leszek nemsokára, járhatnánk futni,edzeni, esetleg ha pénzünk engedi konditerembe, csinálhatnánk együtt egészséges kajákat, ilyenek! :) írhatsz privátot!:)
2013. jún. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 JaceWayland válasza:
És mondjuk hármasban még jó lenne? Mert én is pont így vagyok, valakinek mindig el kéne rángatnia, de nincs olyan barátnőm akivel elmehetnék, mert nekik nincs kedvük. Egyébként én is 15 éves vagyok :)
2013. jún. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
16 év, 10-20kg
2013. jún. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szégyelljétek magatokat, hogy tiniként már el vagytok hízva.
2013. jún. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17 éves vagyok, de talán ha még beleférek akkor jó lenne, én nem sokat csak kb 5-7 kilót szeretnék ledobni így nyáron. :)
2013. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is 17 vagyok, öt, max tíz kilót szeretnék leadni, de inkább látványra megyek. :)
2013. jún. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!