Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a módszerrel 2 hónap...

Ezzel a módszerrel 2 hónap alatt le tudok fogyni 10-kg-ot?

Figyelt kérdés
155 cm magas vagyok és 63-kg. :S nagyon szeretnék fogyni és 1 hete kezdtem el életmódot váltani és mozogni. Nem eszek semmi szénhidrátot csak regelire(ott is barnakenyér), napi 2l vizet megiszok,semmi édesség,cukor,csoki,chips. Minden nap tornázok egy órát Bíró Icára,heti 2x járok futni (kb 2 km-t) és heti 2x bicózni(kb 8-10 km-t. Este 6 után már nem eszek.Napi 3x-i étkezés..reggelre pl sonkás szendvics,sok gyümölccsel vagy zöldéséggel,délben leves meg ami van főtt kaja(kerülöm a zsíros ételeket) uzsira pl valamilyen gyümölcs,estére pedig (6 órakor) natúr joghurt vagy müzli,vagy gyümölcs. A nyáron több időm van a mozgásra is,így 2- 3 hónap alatt meglesz az a 10-kg mínusz?
2013. jún. 9. 19:41
 1/2 anonim válasza:

2 ora után ne egyél széndidrátot :) oda tartozik a gyümölcs is. 2 után hust egyél és fehérjéket!

ezjo ahogy csinálod de nemhiszem hogy 2 hónap alatt letudsz adni 10 kg-ot.

Én nem mozogtam semmit csak oda figyeltem az étkezésre és 8 honap alatt ment le 10kg

2013. jún. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szénhidrátot*
2013. jún. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!