Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az egész család mondja már a...

Az egész család mondja már a nővéremnek, hogy jó lenne ha lefogyna. De őt nem érdekli, nem tesz semmit. Mivel vegyük rá? Aggódunk az egészsége és a házassága miatt.

Figyelt kérdés
2013. jún. 14. 16:24
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
79%
Még mindig rohadtul nem értem, hogy mi közük van hozzá. 2 gyermekes anyuka, és feleség, gondolom el tudja dönteni, hogy neki mi a jó! És ha a kövérség, akkor az. A terhesség alatt felszedett kilók pedig nem mennek le egyik hétről a másikra, ráadásul 2 gyerek mellett nem biztos, hogy pont arra van ideje, hogy az őt baszogató rokonainak megfeleljen a súlya.
2013. jún. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
79%

169/82 ... Gratulálok!

Mikor elolvastam ezt a kérdést, azt gondoltam, hogy legalább egy 100kg-os emberről van szó.


Hagyd, hadd élje a saját életét. A 82 kg valószínű a ti családotokban nem megszokott, ezért tartod túl kövérnek, de rohadtul nem kellene ezzel cseszegetni, főleg nem szülés után.

2013. jún. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
69%
Amikor én fogyókúráztam, arról csak a férjem és a lányom tudott, az engem b*szogató családnak rendszeresen azt mondtam, hogy nem érdekel, hagyjanak békén... Szóval nem biztos, hogy nem tesz semmit a tesód, csak lehet, hogy túlzásba vittétek már az "aggodalmat" és nem akarja az orrotokra kötni, hogy mit gondol ő valójában. Bárhogy is, ezzel a csesztetéssel nem értek el semmit, úgyhogy akár abba is hagyhatnátok
2013. jún. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
26%

a 82 csak a kezdet. Mi lesz két év múlva? 100 kg? Terhesség alatt sem kell 20 kilót felszedni, ezt csak azok találták ki, akik nem tudnak mértéket tartani.


A baba súlya vízzel együtt max 6-7 kg, tehát ennyit szabadna felszedni egy terhesség alatt! Esetleg plussz 1-2 kg. És ennyi...


A zabálás önkéntes döntés...

2013. jún. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
38%

azt kellene kiderítened,hogy hányadán áll a férjével a nővéred.

mert sok nő azért csinálja ezt,mert tudja,hogy behízva nyugta lesz a férjétől szexuálisan,max havonta 1x kell "dolgoznia" nagy duzzogva.

kapcsolatban állhat a szülés utáni depivel is,és nagyszerű kifogás lehet neki a dugás elkerülésére.

ha meg visszanyerné a régi alakját,vonzerejét,akkor a férje megint ápolgatni akarná heti 2-3x,ehhez meg sem ingere,sem gusztusa,ezért marad dagadt,mert így nyugta marad.

2013. jún. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
79%
Ó, mert terhesség alatt nem lehet hízni... persze. Mindenki egész nap csak zabál, mi? Én végig dolgoztam, ugyanúgy ettem, mint előtte, sőt, a rosszullétes időszakban szinte semmit, ugyanannyit mozogtam, mégis feljött valahogy 30 kiló. Tudod a hormonok jól kitudnak cseszni az emberrel. Úgy, ahogy a fogamzásgátlótól is hízik a nő.
2013. jún. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

A nagy gyerek 2 éves, a kicsi 3 hónapos.

Én egyetemre járok, mégis mikor vigyáznék a gyerekeire? Ő akarta őket, oldja meg ő. Szívesen babázok, de azért nem vagyok bébiszitter. Lehet tornázni otthon is, lehet leszedni diétás étrendet netről stb.


Köszönöm a válaszokat.

2013. jún. 15. 16:17
 28/39 anonim ***** válasza:
87%

Az "egész család mondja"? Ha igen, akkor az EGÉSZ családod nem ép!


3 hónapos gyerek mellett fogyókúrázzon?

Szoptatás mellett egyenesen ELLENJAVALLOTT! Főleg drasztikusan, mert a tej- mennyiség és minőség látja kárát.


Plusz a szülés után - szoptatás nélkül - is idő kell ahhoz, hogy az ember hormonháztartása rendeződjön.

Van, aki egészen addig képtelen fogyni, míg el nem választja a kicsit, másról meg olvadnak le a kilók.

2013. jún. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim válasza:
86%

Hát kedves kérdező ez aztán a szeretetteljes válasz. "Ő akarta oldja meg"

Három hónapja szült és ti a súlyán vagytok kiakadva?! Ez kritikán aluli. Ti csak akkor szeretitek Őt, ha vonalkódos pláza cica vagy mi?

Én a nővéred helyébe be sem tenném a lábam hozzátok, sőt ha el akarnék menni valahová inkább babysittert hívnék, mint téged. Hu iszonyatosan felbosszantottál.

2013. jún. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
83%
Ja, hogy megint olyan pofázik bele más életébe, akinek fogalma sincs a gyereknevelésről, hormonokról, szoptatásról, egyebekről, amik befolyásolják a súlyát! De ha csak szimplán kövér lenne, mert sokat zabál, akkor sem kell beleszólni! Undorító egy család lehettek.
2013. jún. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!